Polemic

Polemic

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

V LUCERNA MUSIC BARU SE CHYSTÁ SKA PARTY S POLEMICEM
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stálice slovenské ska a reggae scény kapela Polemic přijede 5. února do pražského Lucerna Music Baru představit fanouškům aktuální album Hey! Ba-Ba-Re-Bop. Kromě nových písniček se můžete těšit i na většinu našlapaných hitů, kterých Polemic za 25 let na scéně nashromáždili víc než dost.

Sedmá studiová deska Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšla na začátku dubna minulého roku. Polemic nahrávali ve svém vlastním One Love Studiu a ke spolupráci si přizvali spoustu hostů z české i slovenské hudební scény. Reggae polohu si tak vyzkoušel Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Zdenka Predná, Katka Knechtová a slovenská bronzová slavice Zuzana Smatanová. Po úspěšném klubovém turné k čtvrt století existence kapely a vystoupeních na velkých letních festivalech, se vrací Polemic opět do hal a klubů. Na Slovensku jedou velkolepou šňůru s kamarády z Horkýže slíže, v Česku chystají několik klubových vystoupení, mezi kterými nemůže chybět Lucerna Music Baru. Jak divoce vypadá party Polemicu v LMB  se můžete podívat třeba v osobní pozvánce kapely http://youtu.be/ZoFaqBjiSU4, která obsahuje záběry z jejich poslední návštěvy v říjnu 2012.

Na sklonku minulého roku spatřila světlo světa unikátní česko-slovenská hudební spolupráce pod křídly Polemicu. Má název Moře a najdete v ní kromě členů kapely i čtyři významné osobnosti české a slovenské scény - Lenku Dusilovou, Zdenku Prednou, Matěje Rupperta a Pavola Haberu. "Všichni jsou mistry svého hlasu a respektujeme je za jejich tvorbu i kvalitu. Chtěli jsme mít písničku pohlavně vyváženou :) - proto 2 dámy a 2 pánové", vysvětluje netradiční kombinaci hostů, hlasů i významných jmen autor textu písně Peter Petko Opet. Výrobu videoklipu ke klidné až melancholické skladbě svěřili kluci režisérovi jménem Anakin Fox. "Klip je vlastně krátký film, kde se toho hodně děje a není možné to vše registrovat na jedno podívání - tak jako dobrý film, obsahuje velké množství detailů a vizuálních hraček, které se dají obsáhnout až po několika projekcích", přibližují Polemic videoklip, který je úplným opakem divadelního, žertovně laděného klipu Dáma, jenž Polemic představili v průběhu loňského léta. Zkoukněte zajímavé video dílo, kvůli kterému režisér objel půlku Evropy:  http://youtu.be/Ffyx28DU2PM

Fotky a videa

Facebook