The Peacocks ( support: Wayward Caines, DE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

The Peacocks 21. února 2014 v Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Peacocks 21. února 2014 v Praze, představí se i v ČB a Plzni

Už bylo řečeno v představovačce první várky kapel, které vystoupí na Mighty Sounds 2014: tahle švýcarská rockabilly banda vystoupila na MS už třikrát, letos to bude počtvrté a to samo již o něčem vypovídá. Je to prostě už tak, že The Peacocks nás ani většinu z vás nikdy neomrzí. Mighty Sounds to má s narozeninami jako hobiti - my totiž dárky rozdáváme a rozhodli jsme se to vzít ve větším než Bilbo Pytlík. Dalším dárečkem v rámci rozehřívacího kola na desáté výročí Mighty je tedy trojáček báječných The Peacocks, kteří nás přijedou navštívit na konci února jak v Praze, tak i v Budějcích a Plzni.

https://www.facebook.com/events/231667246998210/?fref=ts

 

Facebook