Steve Hackett

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Genesis Extended 2014 World Tour. Steve Hackett prodlužuje koncertní turné a do ČR přiveze odkaz legendárních Genesis.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STEVE HACKETT PRODLUŽUJE KONCERTNÍ TURNÉ A DO ČESKÉ REPUBLIKY PŘIVEZE ODKAZ LEGENDÁRNÍCH GENESIS !

Britský kytarista Steve Hackett, který se po většinu své hudební kariéry věnuje sólové tvorbě, získal své renomé jako člen raných Genesis. Právě jeho jedinečný přístup ke hře na kytaru výrazně vypomohl vytvořit kapelu, která je považována za přední zakladatele art/progresivní scény a v neposlední řadě dala světu i další významná jména hudebního světa, jako jsou Peter Gabriel či Phil Collins.

Jeho několik desetiletí trvající kariéra čítá jak vynikající sólovou práci, tak i účinkování v legendárních Genesis. Nyní STEVE HACKETT prodlužuje evropské turné na kterém poprvé zavítá do České republiky a představí svoje nejznámější skladby i výběr klasických kousků od Genesis. Steve Hackett na tomto turné vychází z oceněného projektu Genesis Revisited, kterým vzdal hold slavné kapele ve které během sedmdesátých let působil.

Nadšený Steve Hackett vysvětluje: "Vzhledem k úspěchu koncertního programu Genesis Revisited, v roce 2014 rozšíříme koncept i seznam evropských měst. Tento rok odehrajeme celý koncertní program Genesis obsahující oblíbené skladby jako Th e Musical Box, Dancing with the Moonlit Knight a Supper's Ready a přidáme i další klasické hity Genesis, které si diváci přejí a zaslouží slyšet ... Jsem opravdu nadšený !“

Se Stevem na jednom pódiu stane výjimečný tým špičkových hudebníků, jakými jsou klávesista Roger King (Gary Moore, Snoop Dog, Jamelia), bubeník Gary O'Toole (Kylie Minogue, Chrissie Hynde), Rob Townsend (Eddie Henderson, Bill Bruford, Django Bates) na saxofon, fl étnu a perkuse, Lee Pomeroy (Take Th at, Rick Wakeman) na basu a Nad Sylvan jako vokalista.

Pokud jste propásli tuto show nebo v ní chyběly Vaše oblíbené skladby , máte nyní příležitost prožít nadčasové kouzlo, které Genesis mají. Díky kytarovému mágovi Steve Hackettovi a jeho pozoruhodné živé kapele je toto kouzlo zpět a učiní všechny šťastnými.

Facebook