Majesty (GER), Wisdom (HUN), Stormwarrior (GER)

Majesty (GER), Wisdom (HUN), Stormwarrior (GER)

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: 450,- Kč

Na Prahu se chystá trio metalových gigantů - MAJESTY, WISDOM a STORMWARRIOR!

Z technických důvodů byl koncert přesunut z klubu Nová Chmelnice (Koněvova 219, Praha 3) do nedalekého klubu STORM (Koněvova 13, Praha 3). Vstupenky s původním místem konání zůstávají v platnosti."

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na Prahu se chystá trio metalových gigantů - MAJESTY, WISDOM a STORMWARRIOR!

Vyznavači nadupaného heavy / power / speed metalu si na samém konci zimy - 16. března 2014 - přijdou na své. Do Prahy se totiž v rámci „Banners High Tour“ vypraví veličina MAJESTY z Germánie, která se nedávno vrátila do své domoviny z veleúspěšného turné s POWERWOLF. Příští rok tato „true-metalová“ pětka vyráží na cesty jako hlavní hvězda a veze s sebou vynikající materiál z letošního comebackového alba „Thunder Rider“. Pozvání na ně přijali mj. Mat Sinner (PRIMAL FEAR), Hannes Braun (KISSIN’ DYNAMITE) nebo Sven D'Anna z WIZARD. Doprovod MAJESTY budou po Evropě dělat podobně naladění Huni WISDOM (jistě i s Mudrcem), kterým před měsícem vyšla taky novota „Marching For Liberty“. A třetími nosiči praporů budou nejstarší, zkušení STORMWARRIOR z hanzovního města Hamburg, kteří už historii pozměnili pěti CD.

Přijďte oslavit konec tuhé zimy 16. 3. 2014 do pražského klubu Nová Chmelnice, kde budou celý večer znít epické skladby, skvostné vokály a nabroušené kytarové riffy.

 

Banners High! - prapory do vzduchu a toto do repráků…

MAJESTY - „Thunder Rider

WISDOM - „Live Forevermore

STORMWARRIOR - „Heading Northe

Fotky a videa

Facebook