Electric Light Orchestra - ELO Classic's by Phil Bates & Band & The Berlin String Ensemble

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

Electric Light Orchestra - ELO Classic's by Phil Bates & Band & The Berlin String Ensemble se vrací do ČR! Po několika úspěšných koncertech v Praze, se skupina představí na open air koncertu v Českých Budějovicích. Koncert se uskuteční 6. června 2014 v areálu pivovaru Budvar.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Electric Light Orchestra vystoupí v Českých Budějovicích

Electric Light Orchestra se vrací do České republiky! Po několika úspěšných koncertech v Praze, se skupina představí na open air koncertu v Českých Budějovicích. Koncert se uskuteční 6. června 2014 od 20:00 hod. v areálu pivovaru Budvar.

Všichni známe jejich hity, které vítězily v hitparádách po celém světě a dodnes je hrají všechna rádia, připomeňme si např. Don’t Bring Me Down, Rock’n'Roll Is King, Twilight, Livin’ Thing, Do Ya, Confusion, Last Train To London, Ticket To The Moon, Evil Woman, Ma-Ma-Ma-Belle, Mr. Blue Sky, Telephone Line a desítky dalších. Většinu těchto nestárnoucích hitů uslyšíte i v rámci českobudějovického koncertu.

Historie projektu ELO se začala psát v roce 1971 a trvá do současnosti. K založení nové skupiny vedla touha vytvořit něco nového. Všechny kapely měly rockové obsazení a k tomu jsou potřeba i dechové nástroje, ale skupina s klasickými smyčcovými nástroji a klavírem – to by bylo něco nového. Hudba ELO se kvalifikuje jako klasický a progresivní rock. Jejich tvorba směšuje beatlesovský pop, symfonický rock a vážnou, klasickou hudbu. John Lennon v roce 1974 o skupině ELO prohlásil: „Kdyby ještě hráli Beatles, hráli by přesně stejně jako ELO!

Kapela nahrála 12 studiových alb, získala 9 zlatých, platinových a multiplatinových desek. Je také autorem kultovního filmového muzikálu Xanadu, ve kterém zazářila Olivia-Newton John. Žádná jiná kapela před ELO nedosáhla takto perfektního spojení vážné hudby s rockem!

Fotky a videa

Facebook