Vanilla Fudge (USA)

Vanilla Fudge (USA)

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

VANILLA FUDGE (USA)- European Tour 2014

23.3.2014. (původní termín 24.3.2014) PRAHA-Nová Chmelnice, Koněvova 219

25.3.2014. BRNO-Melodka, Kounicova 20

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VANILLA FUDGE - velká legenda rockových dějin vystoupí v České republice na březnovém koncertě v Praze a v Brně!

Kapela vznikla již v roce 1967 a bude to tuzemská koncertní premiéra po neuvěřitelných 47 letech od vydání jejího albového debutu! V aktuální sestavě VANILLA FUDGE jsou tři původní zakládající členové - Mark Stein (hammond,zpěv), Vince Martell(kytara,zpěv) a známý bubenický čaroděj Carmine Appice. Kapelu ještě doplnuje basista Pete Bremy.
Psal se teprve rok 1967,když americká  VANILLA FUDGE vtrhla na tehdejší hudební scénu jako neznámý živel z jiné planety. Stejnojmenné debutové album VANILLA FUDGE přineslo komplet coververze jiných autorů,ale zásadní novinkou a hudebním přínosem byl do té doby neslýchaný a nový zvuk rockové kapely.
V hudbě VANILLY dominovaly majestátní hammondky,symfonické postupy a košaté harmonie,doprovázené střídáním nálad,patosem,přechody a dramatickým vokálem. Zvuk VANILLA FUDGE se stal základním pilířem a inspiračním zdrojem pro nástup mohutné světové hardrockové vlny v roce 1970  i pro celou pozdější  artrockovou a progresivní scénu.Klávesák Mark Stein silně ovlivnil varhanní sound Jona Lorda a Kena Hensleyho.Celkový zvuk ranných alb Deep Purple a Uriah Heep byl VANILLOU FUDGE znatelně poznamenán.

VANILLA FUDGE vydala ve své nejslavnější éře v letech 1967-1969 čtyři studiová alba. Nejslavnější hit ,,You Keep Me Hanging On" pochází z prvního alba,nejzdařilejší studiovkou je pak již autorské album Renaissance z roku 1968. Začátkem roku 1970 se VANILLA FUDGE rozpadá.Později pak přichází několik krátkodobých reunionů v pozměněných sestavách (v letech 1982,1987,1991,1999). Kapela s již velkým odstupem od své slavné ranné éry vydává další studiová alba (Mystery 1984 aThe Return 2002).

Nadcházející evropské turné VANILLA FUDGE se třemi původními členy v sestavě bude určitě patřit mezi významné koncertní události roku 2014!

http://www.melodka.cz

http://www.ozzyapotkan.cz

Fotky a videa

Facebook