The Sweet

The Sweet

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Výhodný nákup

Cena: 650 Kč

Britská parta, která má přes třicet Nr. 1 hitů

The Sweet, legendární kapela kolem Andyho Scotta, vystoupí v rámci světového "Satisfaction Guaranteed Tour 2014" v Hluku v pátek 27.6.2014.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by někomu nový termín nevyhovoval, můžou je do konce března vrátit tam, kde byly vstupenky zakoupeny.

 

Původní změny termínu:

22.3.2014 (původní termín: 22.11.2013, další původní termín: 7.3.2014). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární britská parta, která má přes třicet No. 1 hitů a která prodala přes pětapadesát milionů alb (to když se desky ještě kupovaly) glam / hard rocková legenda THE SWEET - po čase zase přijíždí pobavit republiku. Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno už na pátek 27. června ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště. Kapela kolem Andyho Scotta tam vystoupí v rámci světové Satisfaction Guaranteed Tour 2014. Jako speciálního hosta koncertu THE SWEET pozvali domácí bigbíťáky, kteří jsou zvyklí hrát pro „dospělé fanoušky“ - skupinu V.S.P. BAND. Přijďte se pobavit, zatančit a zazpívat si hity, které bez přehánění zná úplně každý, mj. „Ballroom Blitz“, „Fox on the Run“, „Blockbuster“, „Action“ nebo „Little Willy“.

Facebook