The Virgins

The Virgins

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Indie rocková úderka The Virgins zahraje 28. ledna 2014 poprvé v Praze, v MeetFactory

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Indie rocková úderka The Virgins zahraje 28. ledna poprvé v Praze, v MeetFactory

Indie rocková čtveřice The Virgins z New Yorku vznikla před sedmi lety. Formaci založil Donald Cumming a je to právě on, kdo zatím na dvou vydaných albech zastává roli charismatického frontmana. Eponymní debut vyšel před pěti lety u Atlantic Records - singl Rich Girls bodoval v žebříčku sta nejlepších singlů roku 2008 amerického magazínu Rolling Stone. Novinka Strike Gentle vyšla letos v březnu nově pod hlavičkou labelu Cult Records, který založil Julian Casablancas z The Strokes. Mezi největší úspěchy The Virgins se počítají společná turné s velikány Iggy Popem, Patti Smith nebo Lou Reedem, halové turné s The Killers a v neposlední řadě i hraní na festivalech Lollapalooza, Glastonbury nebo SXSW. Koncertní premiéra The Virgins u nás proběhne 28. ledna v MeetFactory.,

Více informací:

http://www.returnfromthevoid.com/_/The_Virgins.html

https://www.facebook.com/thevirgins

https://myspace.com/thevirgins

http://www.last.fm/music/The+Virgins

Fotky a videa

Facebook