Be Twenty One: Sébastian Léger

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Katapult

Futurum Music Bar, Praha 5

23.11.2017

21st anniversary of ROXY
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roxy promotion present

Šestý den BE TWENTY ONE vystoupí v ROXY Sébastien Legér a Funk D`Void

Sobotní den v rámci týdenních oslav narozenin klubu ROXY – BE TWENTY ONE potěší především fanoušky housu, techna a spojení všeho mezi těmito dvěma styly. Popřát ROXY přijede usměvavý francouzský DJ Sébastien Léger a britský techno klasik Funk D` Void.

Sébastien Legér je v ČR jako doma a není se čemu divit. Jeho dosavadní tuzemská vystoupení, především na Sensation White, byla hodnocena skvěle a získala tomuto usměvavému Francouzovi mnoho nových fanoušků. Sébastien ve svých setech kombinuje svěží housové rytmy s prvky minimalu, elektra ale i tech-housu. Sébastién má cit pro atmosféru v klubu a je známý svou schopností během setu zcela změnit energii na tanečním parketu. Je velmi aktivním producentem a autorem nesmrtelných releasů, především „Jaguar“, „Hit Girl“ nebo „Aqualight, které ve všech různých remixech zní v klubech do současnosti.

Sébastien je vlastníkem labelu Mistakes Music, na kterém vydal i své zatím poslední album Back To Basics plné kvalitního tech-housového materálu. Při produkci spolupracuje s giganty jako Ovum rec. (Josh Wink), Intec rec. (Carl Cox) ale i Justinem Timberlakem nebo Armandem van Heldenem. Špičková produkce a především energická až taneční vystoupení za djským pultem z něj za více než 15 let kariéry udělala dlouhodobě jednoho z nejžádanějších djů na scéně.

Lars Sandberg aka Funk D`Void začal s hraním už v 15ti letech a během 3 let už provozoval dva hudební kluby, a co víc si může dj do začátků přát. Lars se vždy nacházel někde mezi housem a technem pod vlivem zejména Detroitské scény. Mezi nejznámější z početných releasů můžeme zařadit hitovky “Jack Me Off”, “Bad Coffee” a nesmrtelnou „Diabla“. Larsovi remixerské schopnosti využili v minulosti Underworld, New Order nebo  Kevin Saunderson. Funk D`Void je jedním z pilířů elektronické scény a jsme velice zvědaví na jeho aktuální formu, kterou předvede společne se Sébastienem Legérem 26.října v ROXY.

Na hlavní stage headlinery doplní česká špička house a tech-house scény - resident party Climax Chris Sadler a resident Flow Roman Rai.

 

Video: Sébastien Legér@Loveland www.youtube.com/watch?v=poT90x4kxn0

Funk D`Void – Diabla (KS remix) -  www.youtube.com/watch?v=miYm9FmvI4w

Event: www.facebook.com/events/417364771702570/

 

 

Fotky a videa

Facebook