Be Twenty One: Andy C

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

21st anniversary of ROXY
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roxy promotion presents

ROXY hlásí dalšího gratulanta – na BE TWENTY ONE dorazí Andy C

Pátý den narozeninových oslav ROXY bude patřit drum&bassu a popřát nepřijede nikdo menší než několikrát korunovaný král a majitel mocného RAM labelu – Andy C. Jako doprovod a support vystoupí další RAM těžká váha Culture Shock.

Andy Clarke aka Andy C a jeho dosavadní kariéra je protkána úspěchy a má vše, co charakterizuje přední postavu a ikonu jakéhokoliv hudebního stylu. Andy byl u začátků drum&bassu v 90. letech, kdy ještě koketoval s hardcorem a svými úspěšnými releasy pod různými alias si vydobyl renomé a nejedno ocenění. V roce 1992 založil vydavatelství RAM inspirováno Andyho astrologickým znamením Berana, na kterém v první dekádě vydávali své tracky mohykáni jako Shimon a Moving Fusion. V novém tisíciletí se stal RAM hybnou silou drum&bassu a vyjmenovat úspěšné producenty by nás stálo jedno odpoledne, mezi ostatními např. Noisia, Sub Focus, Bad Company, Chase and Status, Loadstar.

„Je absolutně šílené, kam se to za ty roky dostalo a že i po těch 21 letech dokážeme vybírat špičkové producenty a prezentovat to nej, co v současnosti existuje.“ vyjádřil se nedávno sám Andy. Do dnešního dne Andy C projel se svou show na 3 gramofony kluby a festivaly po celém světě. Je to hlavně jeho snaha posunovat své schopnosti stále dál a předvádět pokaždé jiný set - přitom vždy o krok před ostatními.

Neméně kvalitním gratulantem bude Andyho parťák ze stáje RAM – Culture Shock, který se uvedl svým prvním EP The Third Stage (2007). V posledních třech letech se proslavil zejména hitovkami Trologdyte a I Remember, které do svých setů od roku 2012 zařazovali snad všichni přední drum&bassoví DJs. Support doplní český bijec Pixie a Beast67. Na druhé stagi dostane prostor v ROXY dobře známý Shadowbox.

Za vše hovoří vyjádření Andyho, které nám zaslal: „Nemohu se dočkat říjnového hraní, je skvělé být součástí BE TWENTY ONE a celé ROXY rodiny. Minulý rok to bylo úžasné a věřím, že to tento rok ještě překonáme a dáme si pořádně pekelnou párty“. Těšíme se!

 

Video: www.youtube.com/watch?v=6KsAiXArZ0w

www.youtube.com/watch?v=6_8ZZtL6qmM
www.youtube.com/watch?v=QEfmbuYAaCI

Event: www.facebook.com/events/406206102813474

 

 

Fotky a videa

Facebook