Suicidal Angels (GRE), Fueled By Fire (USA), Lost Society

Suicidal Angels (GRE), Fueled By Fire (USA), Lost Society

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Cena: 550 Kč

Další metalová kalba v Praze - SUICIDAL ANGELS plus FUELED BY FIRE, LOST SOCIETY & EXARSIS!

Z technických důvodů byl koncert přesunut z klubu Nová Chmelnice (Koněvova 219, Praha 3) do nedalekého klubu STORM (Koněvova 13, Praha 3). Vstupenky s původním místem konání zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fandové thrash metalu si zkraje roku zase přijdou na své. V rámci turné „Conquering Europe“ jediný koncert u nás dají a pořádnou party rozjedou SUICIDAL ANGELS. Tento řecký kvartet - Nick, Chris, Orfeas a Angel - hraje třináctým rokem a v těchto dnech finišuje s nahráváním další desky (páté za posledních sedm let!) s dobyvačným názvem „Divide and Conquer“. Těšit se na ni můžeme až do 10. ledna. Aténští thrashmani , kteří na konci minulé dekády získali mezinárodní cenu „Rock The Nation Award“ tím, že přehráli přes 1200 kapel, se nechali slyšet, že doposud prý nenahráli tak agresivní a rychlou desku plnou pecek, v nichž se vůbec netají svým obdivem pro své vzory jako SLAYER, KREATOR, EXODUS nebo OVERKILL. Ale, nepřijedou sami - na podporu povolali soukmenovce FUELED BY FIRE z Californie, kteří k nám dorazí taky s půl roku starým počinem „Trapped in Perdition“. LOST SOCIETY - to je název další kapely plné mladých Finů, která nás zimní večer zahřeje svým energickým retro thrashem. Jejich debut z letošního jara „Fast Loud Death“ získal od kritiky neuvěřitelně pozitivní recenze! A čtvrtým do party je další řecký metalový kolos EXARSIS, jehož pět členů kalbu v klubu Nová Chmelnice zahájí.

Thrash ‘till Death!!!

 

SUICIDAL ANGELS - „Bloodbath“ - http://www.youtube.com/watch?v=zFNvi1mtJlc

FUELED BY FIRE - „Thrash is Back“ - http://www.youtube.com/watch?v=7l5J_YS0uyw

LOST SOCIETY - „Trash All Over You“ - http://www.youtube.com/watch?v=PvFjkijf0lo

EXARSIS - „Toxic Terror“ - http://www.youtube.com/watch?v=yBx8IdqZVLE

Facebook