Kataklysm (CAN), hosté Krisiun (BRA), Fleshgod Apocalypse (ITA)

Kataklysm (CAN), hosté Krisiun (BRA), Fleshgod Apocalypse (ITA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - KRISIUN a FLESHGOD APOCALYPSE.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KATAKLYSM s novou deskou na evropském turné. Jistěže i u nás!

25. října můžeme zodpovědně volit, nebo valit… Do obchodu s muzikou pořídit si novou, koncepční desku skupiny KATAKLYSM, která tři roky po jubilejní desítce vydá novotu „Waiting For The End To Come“. Tato „parta z Kanady“ nám nandá death metal, na jaký jsme od ní zvyklí, ovšem při poslechu této krátké ochutnávky se může zdát, že postoupila ještě o stupínek výš a řízla jej i thrash metalem. Nechme se překvapit... Napřed promakaným albem, které ustálená sestava Maurizio Iacono, Jean-François Dagenais a Stéphane Barbe nahrála (zase) s novým bicmenem (místo Maxe Duhamela, který bojuje s pitím, s nimi ve studiu i na cestách hraje Olivier Beaudoin z NEURAXIS), tak brutálním koncertem. KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v pražském Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - brazilské KRISIUN a italské FLESHGOD APOCALYPSE.

Mimochodem, popřáli jste už na FB hodně štěstí novomanželům? Holky, sorry... Maurizio a Suzzy do toho skočili tuto neděli. Buona fortuna!

Fotky a videa

Facebook