Axel Rudi Pell (Ger)

Axel Rudi Pell (Ger)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Kamil Střihavka

Retro Music Hall, Praha 2

21.11.2017

Cena: 590,- Kč

AXEL RUDI PELL se v zimě 2013 vybouří ve studiu, příští podzim 2014 i live u nás!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

AXEL RUDI PELL se v zimě vybouří ve studiu, příští podzim i live u nás!

Kytarový mistr AXEL RUDI PELL se svou stejnojmennou kapelou dokončuje práce na nové studiové desce „Into The Storm“, jejíž vydání je naplánováno na leden příštího roku. Proto budeme mít hodně času na to, abychom si ji (stejně jako patnáct jejich předchůdkyň) naposlouchali a ušetřili oběživo na koncert, kterým nás německý kytarový virtuoso plánuje potěšit. Stane se tak hned na dvou pódiích v České republice - 27. září příštího roku v Masters of Rock Café ve Zlíně a den nato, 28. 9. 2014 v klubu Matrix v Praze. Nutno dodat, že AXEL RUDI PELL ve skupině učinil obrovskou změnu - po bezmála 15 letech se (v dobrém) rozešel s Mikem Terranou, který je v jednom kole a na jeho místo posadil neméně zkušeného bicmena jménem Bobby Rondinelli (RAINBOW, BLACK SABBATH, BLUE ÖYSTER CULT, RIOT, DORO). Mnozí jistě ocení… Na basu od začátku kapely (od r. 1989) hraje Volker Krawczak, klávesy 15 let obsluhuje Ferdy Doernberg, u mikrofonu je stejně starý (i služebně) Johnny Gioeli. Mnozí tvrdí, že Axel Rudi je stará škola, která má muziku naživo nejraději a fandy v „hledišti“ nikdy nezklame. Přijďte se o tom přesvědčit sami a užít si, jak si to AXEL RUDI PELL ve Zlíně a v Praze užije. Vstupenku si v předstihu pořiďte tady nebo v tradičních předprodejích. Vychutnejte si „Carousel“ (1998), „Strong As a Rock“ (2004) a „Northern Lights“ (2008).

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Pořadatel: http://www.pragokoncert.com

Facebook