Prong (USA), support: Klogr (ITA)

Prong (USA), support: Klogr (ITA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

W.A.S.P. World Tour

Sportovní hala, Hluk

Pražský výběr

Alfa, Plzeň

24.11.2017

Cena: 590 Kč

Odborníci na thrash metal PRONG - s novou deskou na turné i u nás.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Několik měsíců poté co na přelomu roku do světa vypustí své novinkové album se americké trio metalových veteránů PRONG vydá na šňůru „Prong Ruining Lives European Tour 2014“. Ve střední Evropě se zastaví jen krátce a my jsme potěšeni, že do seznamu štací zařadili i Prahu. Tommy Victor, Tony Campos (dodnes u SOULFLY, dlouholetý člen MINISTRY, STATIC-X) a Alex Rodriguez (ex-WALLS OF JERICHO nebo 3 INCHES OF BLOOD) si v létě zařádili - a Vy s nimi - na festu Masters of Rock a jejich vystoupení bylo výborným zážitkem. Ovšem v menším prostoru klubu Nová Chmelnice, 12. dubna 2014, to bezesporu bude neopakovatelný thrashový nářez. A PRONG nepřijedou sami, na cestách je bude doprovázet a na koncertech jim předskakovat italská čtverka KLOGR, od níž můžeme čekat směs moderního alternativního rocku a alternativního metalu zamíchanou do tvrdého, ale melodického mixu.

 

Vychutnejte si klasiku „Snap Your Fingers, Snap Your Neck“ od PRONG, seznamte se přes „Bleeding“ s KLOGR.

http://www.youtube.com/watch?v=LuzB-VG7YXw

http://www.youtube.com/watch?v=eswFCwYVF8w

Facebook