Steve Vai

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

W.A.S.P. World Tour

Sportovní hala, Hluk

24.11.2017

Pražský výběr

Alfa, Plzeň

24.11.2017

Cena: 690 - 990 Kč

Kytarový alchymista STEVE VAI pokračuje ve svém turné a přidává další koncert na podzim 2013. Na seznamu nechybí ani ČR, kde se 29.9.2013 představí v pražské Lucerně.

Pro fanoušky budou k dispozici unikátní prémiové balíčky -- the Evo Experience --, které obsahují průkazku na meet & greet a besedu s umělcem, dále pak přístup na zvukovou zkoušku, exklusivní EVO experience laminát (pas) a upomínkové předměty. Tyto balíčky jsou k dispozici na oficiálním webu www.Vai.com

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KYTAROVÝ ALCHYMISTA STEVE VAI POKRAČUJE VE SVÉM TURNÉ A PŘIDÁVÁ DALŠÍ KONCERTNÍ TERMÍNY NA PODZIM LETOŠNÍHO ROKU.

NA SEZNAMU JEHO EVROPSKÝCH ZASTÁVEK NECHYBÍ ANI ČESKÁ REPUBLIKA, KDE SE STEVE VAI PŘEDSTAVÍ VE VELKÉM SÁLE PRAŽSKÉ LUCERNY.

„The Story of Light představuje Vaie jako skladatele, aranžéra a ze všeho nejvíc jako kytaristu, který nadále zvyšuje laťku pro sebe i ostatní.“ - Gibson.com

Na základě nadšených reakcí na jeho poslední turné „Story of Light Tour 2013“ čítající 90 koncertů se virtuózní kytarista a vizionářský skladatel Steve Vai rozhodl přidat další evropská koncertní data. Ohlasy fanouškůna koncerty byly fenomenální a jsou k dispozici na ticketmaster.com.

Turné probíhá na podporu jeho kritikou velmi dobře přijatého sólového alba Story Of Light, které vyšlo v roce 2012 u společnosti Favored Nations Entertainment, kterou Vai založil v roce 1999.

Vai odstartuje turné „The Story of Light Tour 2013“ 29. srpna tohoto roku v Belfastu a do října na něm odehraje téměř tři desítky koncertů po celé Evropě.

The Story Of Light je Vaiovo první studiové album za posledních sedm let a server AOL Noisecreep jej popsal jako „brilantní nahrávku, plně naloženou vším tím stratosférickým a vkusným hraním, které Vaiovu práci definuje „. Album je rozsáhlou a expresivní dvanáctiskladbovou kolekcí pokračující v koncepčním a kosmickém příběhu, který umělec započal na uznávaném albu Real llusions: Reflections (2005). Děj sleduje pouť člověka

řízeného šíleným žalem, proplétanou tragédií, zjevením, osvícením a vykoupením. Kytara trojnásobného držitele Grammy Steva Vaie je na celém albu lyricky zvučná a technicky suverénní.

Facebook