Sedmihorské léto - Opus

Sedmihorské léto - Opus

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Rakouská hudební legenda, která byla v 80.letech přirovnávána ke skupině Smokie. Jedinečná příležitost pro české fanoušky vidět své legendy ve složení Herwig Rüdisser, Ewald Pfleger, Kurt Rene Plisnier a Günter Grasmuck POPRVÉ V ČR!

 Z technických důvodů je zrušen koncert skupiny OPUS 11.7.2013.

Vstupenky zůstávají v platnosti pro vstup na koncert kapely ALPHAVILLE 15.8.2013, aniž by se musely měnit. Pokud nový termín nevyhovuje, je možné vrátit vstupenky do 25.7.2013.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rakouská hudební legenda, která byla v 80.letech přirovnávána ke skupině Smokie, slaví v letošním roce 40 let od svého založení. Během své existence ani jednou nezavítala do České republiky. Jedná se tedy u nás o první a jediný koncert skupiny, která má na kontě notoricky známé celoevropské hity jako Live is Life, Eleven či Flyin´High. Jedinečná příležitost pro české fanoušky vidět své legendy ve složení Herwig Rüdisser, Ewald Pfleger, Kurt Rene Plisnier a Günter Grasmuck POPRVÉ V ČR!

 

NA KONCERT KAPELY OPUS MŮŽETE NECHAT AUTO DOMA...VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVOU DOPRAVU NA FESTIVAL VÍCE ZDE

Fotky a videa

Facebook