Coldplace (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Coldplace jsou tribute band to Coldplay, jehož kvalita a zkušenost na scéně jsou bezkonkurenční. Za dobu existence kapely odehráli Coldplace více než 400 koncertů ve dvaceti zemích světa. Support: The Travelers.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

COLDPLACE (UK)

The World's Leading Tribute to Coldplay

Založeno fanoušky Coldplay pro fanoušky Coldplay….

Coldplace jsou tribute band, jehož kvalita a zkušenost na scéně jsou bezkonkurenční. Za dobu existence kapely odehráli Coldplace více než 400 koncertů ve dvaceti zemích světa. Jejich frontman Shane Crofts svým hlasem, zjevem a projevem na  pódiu vyzařuje stejné charisma jako  samotný Chris Martin.

Pravidelně se objevují ve vysílání Sky News a BBC Radio.

Kapela vystoupila na festivalech po boku takových jmen jako je Bob Geldof, KT Tunstall, Ringo Starr a Roxette. Colplace pravidelně účinkují na festivalech Mathew Street Festival, Bospop (Holandsko), Glastonbudget  a na legendárním Fake Festivals. Dostalo se jim pocty vystoupit v rámci oficiálního ceremoniálu England’s Rugby World Cup.

Coldplace přesně vědí, co se očekává od live tribute show - přesnost, muzikálnost, oddanost a vášeň pro hudbu Coldplay. Jejich cílem je zachytit pocit živého vystoupení Coldplay - hudbou, vizuálními efekty, energií a atmosférou.

Fotky a videa

Facebook