Bastille

Bastille
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Změna termínu!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: 550 Kč, Balkon: 890 Kč, VIP: 1.890 Kč

Britská indie-rocková čtveřice Bastille se vydává v rámci svého turné také na cestu Evropou a zavítá při něm také vůbec poprvé do Prahy! Bastille se představí 20. 11.2013 v klubu SaSaZu. Support - Grizfolk (USA)

KONCERT BASTILLE - ZMĚNA TERMÍNU!

 

Management kapely BASTILLE ohlašuje nové jarní turné, pražský koncert původně plánovaný 20. listopadu v klubu SaSaZu se tak přesouvá na 18. března - a zůstává v SaSaZu.

Již zakoupené vstupenky zůstavají platné, cena vstupenek je neměnná, mění se pouze datum koncertu.

"Kapela Bastille má bohužel 20. listopadu neodkladné závazky, a tak se management rozhodl přesunout pražský koncert na jarní turné. Pro fanoušky to má však i výhodu - poslechnou si ty nejnovější skladby a k jarnímu turné kapela chystá i nové promo-materiály," uvedl zástupce pořadatelské agentury Fource Entertainment. Předkapelou koncertu by stále měla zůstat britská kapela To Kill a King.

ZTP / P - vstupenka ve stejné hodnotě, doprovod zdarma (vstupenka platná pro 2 osoby)

 

Vstup do 15let pouze v doprovodu osoby starší 18let.

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BRITŠTÍ BASTILLE SE PRAZE PŘEDSTAVÍ NA JAŘE 2014!

Britská indie-rocková čtveřice BASTILLE se vydává v rámci svého turné  také na cestu kontinentální Evropou a zavítá při něm také vůbec poprvé do Prahy!

Zpěvák a leader čtyřčlenné kapely BASTILLE Dan Smith se narodil 14. července, čili ve stejný den, kdy se ve Francii (ovšem v roce 1789) uskutečnila bitva o dobytí pevnosti Bastily. Jeho původně sólový projekt vznikl v roce 2010, postupně se k němu však přidali další tři kamarádi a začalo se pracovat na singlech i EP.

Debutové album Bastille, BAD BLOOD, vyšlo letos a okamžitě oslovilo britské i evropské kritiky a především fanoušky, a následné první turné Bastille se okamžitě vyprodalo. Jejich hitovku Pompeii můžeme znát i z českého éteru, další skladby jako Bad Blood nebo Things We Lost se určitě brzy do českých hitparád přidají.

Jejich indie-rockové melodie protnuté troškou elektronické hudby připomínají náš nedávný koncert amerických Imagine Dragons - jsou zase trochu jiní, místy temnější, místy uvolněnější, ale minimálně stejně tak sympatičtí! Na Bastille se moc těšíme a věříme, že českému publiku učarují,” řekl zástupce pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Přijďte se podívat na úplně první koncert BASTILLE v České republice!

Oficiální FB event: http://on.fb.me/Z4Tush

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je Rádio Evropa 2.

Fotky a videa

Facebook