Glen Hansard

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

speciální nabídka

Cena: 650 Kč (nečíslované sezení)

Irský zpěvák, kytarista, písničkář a držitel Oskara přijede se svojí kapelou složenou ze členů domovských The Frames s dechovou a smyčcovou sekcí.

Vstupenky na koncert Glena Hansarda jsou již  k zakoupení pouze v Informačním středisku na II. nádvoří Pražského hradu.

 

Speciální nabídka

Využijte možnost zvýhodněného vstupného na výstavu Marilyn v Jízdárně Pražského hradu. Akce 1+1 vstupenka zdarma platí do konce trvání výstavy, tj do 20.9.2013. Podmínkou pro uplatnění slevy je odevzdání vstupenky na koncert The Taj Mahal Trio / Regina Spektor / Glen Hansard v pokladně výstavy.

 

Upozornění pro návštěvníky

Z důvodů zajištění Vaší bezpečnosti Vás žádáme, abyste do prostor pořádání koncertu nevstupovali s předměty uvedenými níže a dbali pokynů pořadatele.

- audio nebo video nahrávací zařízení

- kamery, fotoaparáty

- deštníky

- zbraně

- sklo

- plechovky

- PET lahve

- pyrotechnika

- alkoholické nápoje

- velké řetězy nebo řetízky s hroty

- kapesní řetízky

- batohy

- ledvinky

- jídlo

- laserová pera a ukazovátka

 Děkujeme

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Irský zpěvák, kytarista, písničkář a držitel Oskara přijede se svojí kapelou složenou ze členů domovských The Frames s dechovou a smyčcovou sekcí.

Glen Hansard je miláčkem českého publika, které ho mělo příležitost vidět v mnoha hudebních podobách – sólově samotného s kytarou, s Markétou Irglovou v rámci projektu The Swell Season, s domovskou formací The Frames nebo včele své doprovodné kapely. Přesto bude jeho koncert na Terase Jízdárny Pražského hradu nejen díky prostředí unikátní. Glen Hansard přijede včele doprovodné kapely, kterou tvoří členové The Frames spolu se smyčcovou a dechovou sekcí. Jeho zatím posledním albem je sólový projekt projekt Rhythm & Repose, který představuje velmi otevřenou Hansardovu bilanci událostí posledních let osobního i uměleckého života. Desku natočil před dvěma lety v New Yorku s americkými muzikanty bez účasti kohokoliv z domovské kapely The Frames či Swell Season (s výjimkou hostování Markéty Irglové ve dvou písních). Kromě koncertování si Glen Hansard také zahrál v několika filmech – v muzikálu The Commitments nebo ve snímku Once. Za píseň Falling Slowly získal spolu s Markétou Irglovou Oskara i nominaci na Grammy.

Fotky a videa

Facebook