Jasná páka

Jasná páka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Kamil Střihavka

Retro Music Hall, Praha 2

21.11.2017

V roce 2011 oslavila kapela JASNÁ PÁKA 30. výročí svého založení uspořádáním turné po republice, během něhož vznikl záznam koncertů a z nějž bylo sestaveno právě vycházející CD. Doplněno je dalším CD s novými studiovými počiny.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V roce 2011 oslavila kapela JASNÁ PÁKA 30. výročí svého založení uspořádáním turné po republice, během něhož vznikl záznam koncertů a z nějž bylo sestaveno právě vycházející CD. Doplněno je dalším CD s novými studiovými počiny.

Jasná Páka se v současné sestavě dala dohromady po několika letech odmlky v roce 2006, kdy uběhlo 25 let od založení Jasné Páky, a při té příležitosti uspořádala skupina Hudba Praha, jako ideová pokračovatelka, výroční turné. Za tímto účelem se spojila s výraznou postavou brněnské nezávislé scény Petrem Vášou, se kterým se již v minulosti potkala při příležitosti oslav desetiletého výročí. Petr totiž splňuje všechny vlastnosti frontmana, jakým byl kdysi dávno původní zpěvák Jasné Páky Vladimír Albrecht. Ten po zákazu a následném nuceném rozchodu kapely přestal hudebně působit. V téže době se po letech sešli dva dodnes aktivně působící zakládající členové Jasné Páky David Koller a Michal Ambrož a domluvili se, že by při příležitosti otevření nového pražského multikulturního centra MeetFactory mohla zahrát v nějaké podobě i tato kapela. Slovo dalo slovo a po mnoha letech mohli diváci a posluchači skutečně slyšet některé písně dnes už „kultovní kapely“ Jasné Páky. Zážitek z výše uvedeného koncertu v MeetFactory byl spouštěcím mechanismem domluvy Davida Kollera a Michala Ambrože s Petrem Vášou o možném comebacku Jasné Páky. Trio výše jmenovaných muzikantů doplňují v kapele Jasná Páka:

kytarista Vladimír Zatloukal, basista Marta Minárik, (dlouholetá spolupráce s Davidem Kollerem v Lucii a Kollerbandu). Tradiční ženské vokály obstarávají zpěvačka Petra Studená a dcera Michala Amrože Magdalena Ambrožová. Na housle, klávesy a kytaru hraje Radovan Jelínek (Nšo-či, Divoký srdce).

Facebook