Umakart + speciální hosté Sára Vondrášková & Never Sol

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 325 Kč, v den akce se vstupné zvyšuje

Umakart + speciální hosté Sára Vondrášková & Never Sol. Na podzim loňského roku vydali Umakart druhé, dlouho očekávané album Vlci u dveří, které bylo přijato s nadšením.

PŘEDSTAVENÍ UMAKART, 17.4.2013, je přeloženo. Náhradní termín je 16.10.2013 od 20:00 hodin.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na podzim loňského roku vydali Umakart druhé, dlouho očekávané album Vlci u dveří, které bylo přijato s nadšením. Jaromír 99 (Priessnitz, Bombers), Jan P. Muchow (EOST), Dušan Neuwerth (TataBojs), Tomáš Neuwerth (Nierika, Kittchen) a Jura Hradil (TataBojs, Lesní zvěř) si pro koncert v Arše připravili speciální překvapení – hosta ze své domácí kapely, který se k Umakartu na pódiu na jednu píseň připojí. Čím skladbu ozvláštní Milan Cais a Mardoša z Tata Bojs? Kam ji posune Miloš Rejsek z Lesní zvěře nebo maskovaný kuchař Kittchen?

Délka koncertu 3h.

Facebook