The Prostitutes

The Prostitutes

ZMĚNA ČASU KONÁNÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Vynikající pražští indie-rockoví The Prostitutes zahrají v brněnském klubu Mersey.

ZMĚNA ZAČÁTKU KONCERTU

Původní čas začátku: 20:00 hodin   

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vynikající indie-rockoví The Prostitutes zahrají v brněnském klubu Mersey. Koncert je naplánován na 6.3.2014 od 20 hodin. Po skončení koncertu následuje afterparty s DJ Liquidem A.

Alternativní rocková skupina The Prostitutes, jejíž brněnská zastávka jarního turné k novému albu měla velký úspěch, vystoupí opět v klubu Mersey. Kapela vznikla na podzim roku 2004. Hned následujícího roku v dubnu nahráli první EP obsahující písně „Look into my Eyes“, „She’s a Monster“, „She’s a Prostitute“ a „Sunshine“. Debut Get Me Out of Here byl jeden z nejvýznamnějších počinů roku na domácí scéně. Kapela si za něj vysloužila hned několik nominací např. od hudební stanice Óčko (objev roku, rocková kapela roku, klip roku) a časopisu Filter (kapela roku). V listopadu 2006 vyrazili na krátké turné po Španělsku, koncertovali společně s tamější skupinou CatPeople. Na konci roku přišel do skupiny basák Šmity – v té době současně i člen Roe-Deer.

Druhá deska Hometown Zombies vyšla 3. března 2009 opět u Championship Records a obdržela většinou pozitivní kritiku.[1]. Skladba „Leave It Like It Is“ s hostující La Petite Sonjou byla nasazena do několika hitparád a nezávislých rádií. Na konci roku 2009 nahradil Šmityho Adam Piaf. Třetí desku Deaf to the Call produkoval světoznámý hudebník Martin Glover (Youth).

The Prostitutes se v Brně představí v aktuální sestavě: Adrian T. Bell – zpěv, Martin Destroyer – kytara, zpěv, Stevie LFO – syntezátor, Adam Piaf – basová kytara a Luk Santiago – bicí

Diskografie: 2005: The Prostitutes EP

    2006: Get Me Out of Here

    2009: Hometown Zombies (vyšlo 3. března 2009)

    2009: Leave It Like It Is (extended single)

    2011: One Two Three Four (live) (vyšlo 2. července 2011)

    2012: Deaf to the Call (vyšlo 26. dubna 2012)

Nenechte si ujít skvělý koncert v Brně 6.3.2014 od 20 hodin!

Facebook