Janek Ledecký - Sliby se maj plnit o vánocích

Janek Ledecký - Sliby se maj plnit o vánocích

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Cena: 320 Kč

Série koncertů Janka Ledeckého a dětských sborů „Sliby se maj plnit o Vánocích“ odstartuje 21. 11. v Kladně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Série koncertů Janka Ledeckého a dětských sborů „Sliby se maj plnit o Vánocích“ odstartuje 21. 11. v Kladně.

Předvánoční období se u Janka Ledeckého každoročně váže na sérii koncertů s pravou sváteční atmosférou. Ani letošní rok se tradice nezmění a tak se příznivci jeho písní, ale i klasických vánočních koled v doprovodu místních dětských sborů mají na co těšit.

Ve středu 21. listopadu odstartuje série tradičních vánočních koncertů pod názvem  „Sliby se maj plnit o Vánocích“ v kladenském Domě kultury. Janka Ledeckého bude doprovázet  M.Nostity Quartet  a dnes již neodmyslitelní hudební „parťáci“ Štěpán Smetáček & Dave Mendéz. Na všech koncertech je samozřejmě doplní dívčí vokály. V jejich podání uslyšíte nejen „Ryba rybě“, „Sliby se maj plnit o Vánocích“ , ale také „Pěkná, pěkná , pěkná“ a samozřejmě i několik písní od zahraničních autorů, jež má Janek rád (B. Dylan, Sting…). Zazní i originální  anglická koleda  v podání londýnského baskytaristy Dave Mendéze. Série koncertů pořádaných agenturou Zuzana Production zavítá do celkem sedmi měst v České republice. Na každém z koncertů si budou moci zazpívat společně koledy i děti z místních ZUŠ (Pásli ovce valaši, Nesem vám noviny a další) . Jak dodává Janek Ledecký: „ Tato společná setkání a zpívání s dětmi mám hrozně rád. Všichni přítomní, samozřejmě včetně mně i mé doprovodné kapely, si doslova vychutnáváme jedinečnou, neopakovatelnou a podmanivou vánoční atmosféru. Tyto koncerty jsou pro mne tím nejhezčím vánočním dárkem“.  

Těšíme se na vás na koncertech Janka Ledeckého „Sliby se maj plnit o Vánocích“ v těchto městech:

21.11.   Kladno - Dům kultury

26.11.   Jičín- Masarykovo divadlo

29.11.    Plzeň - Měšťanská beseda

11.12.   Jablonec - Městské divadlo

13.12.   Ostrava - Dům kultury města Ostravy

18.12.   Děčín - Městské divadlo Děčín

19.12.   Zlín - Městské divadlo

Fotky a videa

Facebook