Project WINGS R.I.P.

Project WINGS R.I.P.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Martin Chodúr + Mach - adventní koncert

Divadlo U hasičů, Praha

25.11.2017

POSLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ 27. 11. OD 19H!!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cílem projektu s podtitulem R.I.P. je představit českému divákovi špičkovou inscenaci současného mezinárodního divadla. Její tvůrci a interpreti v ní hledají nové průniky mezi dnešními tanečními a scénickými formami a vnímáním tanečního divadla jako fenoménu, který nemá jazykovou a tím ani kulturní bariéru.

Záměrem tohoto projektu je vytvoření reprezentativní inscenace  moderního tanečního divadla, která bude přínosem české divadelní a taneční scéně a měla by reprezentovat Českou republiku na nejvyšší umělecké úrovni i v zahraničí.

Výlučnost tohoto projektu spočívá v jeho ambici spojovat umělecky náročné postupy s prvky, které jsou srozumitelné širokému spektru diváků.

Inscenace R.I.P. využívá několika inspiračních zdrojů. Nejsme jen čistě tanečním představením, ale naopak kombinujeme syntetickou formou taneční, pěvecké a činoherní prvky.

Prvotní myšlenka ProjectWINGS R.I.P. vychází z citace latinského výrazu „Requiestat in pace“.  Jak se míjejí a setkávají lidé a jejich světy, hledáme možnosti jak porozumět jeden druhému a pochopit, proč druhé nacházíme i ztrácíme.

V projektu se kromě členů seskupení ProjectWINGS představují také hosté: Petra Hřebíčková, členka souboru Švandova divadla a nositelka ceny Thálie, Kateřina Fialová , 14ti letá mistryně Evropy a světa ve stepu, a také šestičlenná kapela pod vedením Ondřeje Brzobohatého.

ProjectWINGS jako hlavní iniciátoři inscenace získali možnost spolupracovat s jedním z nejvýraznějších talentů světové taneční scény Jasonem Samuelsem Smithem. Americký choreograf a stepař Jason Samuels Smith je uznávaným tvůrcem, držitelem řady prestižních ocenění (mj. EMMY AWARD, American Choreography Award).

Režisérem představení je umělecký ředitel Švandova divadla Dodo Gombár a hudbu složil Ondřej Brzobohatý.

Scénografii vytvořil David Bazika a kostýmy Petra Krahulcová.

Recenze:

http://nenudtese.cz/clanek.php?mesto&clanek_id=11073

http://www.tanecniaktuality.cz/udery-nohou-o-nahrobni-kameny/

http://protestant.evangnet.cz/buh-dal-cloveku-tanec-aby-se-mohl-vznaset

http://www.divadelni-noviny.cz/tento-zpusob-cirkusu-zda-se-mi%E2%80%A6-no-8-a-naposled/

Facebook