Věra Špinarová

Věra Špinarová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Těžkej Pokondr

Různá místa v České republice

23.11.201728.11.2017

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Ve čtvrtek 30.5.2012 se uskuteční speciální galakoncert Věry Špinarové v brněnském Bobycentru, kde se představí s doprovodnou skupinou Adam Pavlík band. Jako speciální host se představí nejen Petr Bende, ale také smyčcové kvarteto Janáčkovy filharmonie Ostrava.

SLEVA 1+1 ( MÍSTA NA PARKETU ) VSTUPENKA ZDARMA PŘI NÁKUPU 2 VSTUPENEK NA PRODEJNÍM MÍSTĚ!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Věra Špinarová a Adam Pavlík band

Speciální host: Petr Bende

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku, rodačka z Pohořelic u Brna – Věra Špinarová – míří opět do Brna. Ve čtvrtek 30.5.2012 se uskuteční speciální galakoncert v brněnském Bobycentru, kde se představí s doprovodnou skupinou Adam Pavlík band. Jako speciální host se představí nejen Petr Bende, ale také smyčcové kvarteto Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Po DVD Největší hity live aktuálně vychází DVD Lucerna 2012 Věra Špinarová a Adam Pavlík band (více zde http://spinarova.webnode.cz/products/dvd-live-vera-spinarova-adam-pavlik-band-lucerna-2012/) a opět zachycuje Věřin pověstný koncertní temperament.

Na brněnském koncertě ji podpoří Petr Bende, rodák z Ivančic, který se na poli české populární hudby zvýraznil v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 (obsadil stříbrnou pozici), ačkoli muzice se věnuje podstatně déle. Následovalo vydání debutového alba, stal se skokanem roku v anketě Zlatý slavík a se svou kapelou předskakoval britským Simply Red na koncertě v T-mobile Aréně v Praze. Na svém kontě má celkem tři alba.

Fotky a videa

Facebook