MS 2009 - Elán

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

Koncert slovenské populární skupiny Elán se v rámci doprovodných programů FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 uskuteční v liberecké Tipsport aréně 20. února od 20:30 hodin. 

I na tento koncert se vztahuje dvacetiprocentní sleva na vstupenky, kterou Magistrát města Liberec ve spolupráci s Organizačním výborem MS poskytuje majitelům Liberecké městské karty. Vstupenky s touto slevou se prodávají pouze v Informačním centru v Liberci na nám. Dr. E. Beneše.
 
Koncert skupiny Elán tak příjemně završí Slovenský den. Celý pátek 20. února bude totiž na Mistrovství světa v Liberci patřit Slovensku. Návštěvníci budou moci ochutnat tradiční slovenské pokrmy a nápoje ve stáncích na Regional Plaza (ul. 5. Května), kde bude Slovenská agentura cestovního ruchu prezentovat svoji zemi.
 
 
 
Elan v Liberci v roce 2007
 
 

Facebook