Aneta Langerová PÁR MÍST tour 2012

Aneta Langerová PÁR MÍST tour 2012

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Těžkej Pokondr

Různá místa v České republice

23.11.201728.11.2017

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

(Metropolitní léto hereckých osobností)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zpěvačka Aneta Langerová se rozhodla zopakovat akustické turné Pár míst, které se v minulém roce setkalo s velkým ohlasem. Na Letní scéně Vyšehrad vystoupí za doprovodu piana a smyčcového tria, které tvoří housle, viola a violoncello. V novém provedení si tak budete moci poslechnout třeba píseň Vzpomínka z posledního alba Jsem nebo Vysoké napětí, Malá mořská víla, i ty songy, které zpěvačka na koncertech příliš nehraje jako například Poplach a Němá. Chybět samozřejmě nebudou známé V bezvětří, Voda živá nebo Hříšná těla křídla motýlí.

Facebook