Abba the show

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Alvaro Soler

Forum Karlín, Praha 8

20.11.2017

PRODEJ PRAŽSKÉHO KONCERTU NA MÍSTĚ OD 18.HODIN!

Tesla arena se otevře pro návštěvníky v 18.00 hodin, ČEZ Arena v 18.30 hodin.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ ABBA od dob ABBY.“ Zveřejňuje oficiální mezinárodní ABBA Fan Club.

Zde není absolutně pochyb, že jde o nejautentičtější ABBU dnešní doby. Zásluhu na této skutečnosti mají bezesporu také dřívější členové original ABBA band Ulf Andersson (saxofon) & Janne Schaffer (guitar), kteří v ABBA THE SHOW vystupují. ABBA THE SHOW vychází z původního příběhu ABBY – od jejich Eurovision začátků až po celou cestu k hlavnímu úspěchu v hitparádách. Je prezentována švédskou WATERLOO, slavnou světovou skupinou, která přivedla ABBU opět k životu, spolu s  Národním londýnským symfonickým orchestrem vedeným Matthewem Freemanem.

ABBA stále prodává 2 milióny desek ročně – jejich vystoupení představí nejúžasnější a nejslavnější hity formou dvouhodinové fantastické muzikální show a originálních kostýmů. Jakoby ABBA nikdy neskočila!  

Press psal

Brilliant ABBA Show = Briliantní Abba Show

ABBA Clones = Abba klony

Mama Mia, ABBA is still alive = Mama Mia, ABBA pořád žije

I hope the original four see the show and become proud. They could hardly have done it better themselves = Doufám, že členové original ABBA band viděli show a byli pyšní. Oni sami by to nezvládli lépe.

ABBA THE SHOW měla turné:

USA, CANADA, THE PHILIPPINES, FINLAND, ESTONIA, NORWAY, SWEDEN, DENMARK, HOLLAND, GERMANY, SPAIN, SWITZERLAND, INDIA, JAPAN, UK,  SOUTH AMERICA, SOUTH AFRICA, AUSTRALIA a EASTERN EUROPE

Úspěch v evropských koncertních halách a arénách je jistý

ABBA měla a navždy bude mít úspěch. To samé znamená pro velkou produkci „ABBA THE SHOW“ o muzikálním příběhu ABBY provedeným Švédskou cover skupinou WATERLOO spolu s Národním londýnským symfonickým orchestrem vedeným dirigentem Matthewem Freemanem a hvězdami – originálními členy skupiny ABBA. 

Více informací o ABBA-THE-SHOW naleznete na webových stránkách  www.abba-the-show.com

 

Strhující hudební událostí v počátku roku 2009 je nejautentičtější show současnosti ABBA-THE-SHOW 12. 2. 2009 v pražské TESLA ARENĚ (HC Sparta) a 13. 2. 2009 v ostravské ČEZ ARÉNĚ, kterou pro Vás exklusivně pořádá agentura JVS GROUP. Zájem o lístky je mimořádně velký, proto se vyplatí neváhat a rychle si je obstarat na adrese www.ticketpro.cz, než budou vyprodány!


Autentické hlasy, identické kostýmy, tato skupina se členy ORIGINAL BAND ABBA přinese některé nejúžasnější momenty v historii popu zpět k životu. Není pochyb, že jde o nejautentičtější show současnosti. Členové ABBY vystoupí společně s The National Symphony Orchestr of London, vedený Matthew Freemanem.


Stali se číslem jedna od dob, kdy ORIGINAL BAND ABBA ukončila svá turné. V roce 2002 vystupovali také v České republice na charitativním festivale „Artist Against Flood“ – Umělci na podporu proti povodním. Tento event byl vysílán Českou televizí. Se svojí show slavili největší úspěchy v Itálii, Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Francii, Velké Británii, Korey, Japonsku, Číně atd. Fenomenální úspěch zaznamenali v podobě 18 000 návštěvníků na koncertě v Hollywoodu.


Pokud si nechcete nechat ujít výjimečné vystoupení, kde uvidíte a uslyšíte také členy ORIGINAL BAND ABBA a připomenout si slavný světový muzikál Mamma Mia!, ABBA-THE-SHOW pro vás bude tím pravým – lístky mohou být i vhodným dárkem pro toho, koho tento styl hudby potěší. Můžete si tak být jisti, že obdarovaný prožije nezapomenutelný večer s ABBOU.

 

Fotky a videa

Facebook