Pussycat Dolls

Pussycat Dolls

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Pěveckotaneční skupina Pussycat Dolls vystoupí poprvé v České republice. Praha se tak může těšit na další velkolepou show se skvěle propracovanou audiovizuální scénou.

DNES VE 12.00 KONČÍ PRODEJ VSTUPENEK V SÍTI TICKETPRO. PRODEJ POUZE NA MÍSTĚ OD 16.00!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudebně-taneční seskupení združené okolo 30tileté zpěvačky Nicole Scherzinger vystoupí v rámci světového turné, na kterém představí svoje největší i hity i aktuální skladby z nového alba Doll Domination(2008). Na výsledné podobě této nahrávky obsahující i skladbu When I Grow Up se podíleli producentské hvězdy jako Timbaland, Sean Garrett nebo R. Kelly. Navíc každá členka má na bonusové části alba svoji vlastní sólovou skladbu. Pussycat Dolls se již nechaly slyšet, že fanouškové uvidí, to co ještě neviděli. Původně taneční skupina rozproudí dav fanoušků natolik, že v Tesla Aréně bude jistě horko. Koncertní šňůra začíná v lednu ve Skotsku.

Fotky a videa

Facebook