Travesti show - Crazy Goddess

Travesti show - Crazy Goddess

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Julia (film Kameňák), Madonna, Vlasta, Roxana Primeri
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Soubor CRAZY GODDESS vznikl z původní skupiny CRAZY LADIES, odštěpením třech účinkujících, kteří založili tuto skupinu, jako evoluční vývoj české travestie.
Svým pojetím a skladbou účinkujících je tato skupina ojedinělá v ČR, a svoji exkluzivitu podporuje netradiční travestie show, která se orientuje na pobavení publika, a ne na pouhou nudnou módní přehlídku. 

Večer je moderován Honzou Macounem. Přestávky jsou vyplněny diskotekou. 

Členky souboru CRAZY GODDESSS se staly pojmem v české i evropské travestie scéně a díky své popularitě a umění se jednotlivé účinkující prosadily do filmu, divadla a televize. 


Slečna Julia
Slečna Julia Landis patří mezi hvězdy české travesti scény. Je to atraktivní travestie umělkyně, ztvárňující převážně role ženských komerčních zpěvaček, kterými jsou například: Iveta Bartošová, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Lucie Bílá, ale i Geri Halliwell, Cher, či Tina Turner,aj. Oblibu u široké české i zahraniční veřejnosti si získala nejen svou skvělou vizáží, příjemným vystupováním, ale i perfektním profesionálním, pohodovým a vtipným průvodem celé show. 

Julia Landis je všestranná umělkyně která se vždy postará o pobavení přítomných všech generací! Díky kreativitě a profesionálnímu přístupu si Julii Landis pozvali do mnoha televizních pořadů. Jmenujme například pořad České televize :"Když se řekne profese" , "Splněná přání" , "Trní" na TV Prima, a "Zlatá mříž" na TV Nova. Oslovili ji však i přední čeští režiséři. Filmový režisér Zdeněk Troška Julii Landis obsadil do ústřední dvourole v divácky úspěšné komedii "Kameňák 1". 

Divadelní režisér Gustav Skála Julii Landis obsadil do skvělé,u nás v současné době nejprodávanější komedii s názvem "Tanec mezi vejci" po boku Stelly Zázvorkové, Ivana a Anife Vyskočilových, Světlany Nálepkové a jiných. Julia Landis je ústřední členkou souboru CRAZY GODDESS, která díky svému neotřelému, upřímnému humoru a travesti umění dokáže pobavit a získat si každé publikum. 


Slečna Tiffany
Slečna Tiffany Magic je se svými 190 cm nejvyšší dámou souboru Crazy Goddess. Tato výrazná dáma si na travesti scéně velmi rychle získala oblibu u široké veřejnosti, díky svým neobyčejně, skvěle a profesionálně ztvárněným rolím, jako např. píseň "Sladké mámení" Heleny Vondráčkové , či "Montyho čardáš" Evy Pilarové, jenž jsou nezapomenutelným zážitkem. Tiffany Magic se orientuje na hudební žánr okořeněný komikou, a to na muzikál, šanson a populární diskotékové písně. 

Díky své příjemné vizáži a pohybovým nadáním, slečna Tiffany Magic, dokáže okouzlit a příjemně naladit všechny milovníky hudby, krásy a umění. 
Tiffany Magic není však pouze travestie umělkyně, ale díky bohatým zkušenostem a znalostí českého a světového showbussinessu, se uplatňuje, jako D.J. za mixážním pultem! Zde předvádí neobyčejnou D.J. travesti hudební show. Tiffany Magic je klenotem souboru CRAZY GODDESS. 

Facebook