Depeche Mode

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Upozornění:

Na koncert je zakázáno vnášení zbraní, skleněných nádob, PET lahví, deštníků a ostatních nebezpečných předmětů, alkoholických nápojů a omamných látek a audio-video zařízení.

U vstupu může být prováděna bezpečnostní kontrola.

 

 

mapka

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tour of The Universe - Depeche Mode vyrážejí na koncertní turné.

V České republice vystoupí pošesté a bude to jejich druhý koncert pod širým nebem. Turné odstartuje v květnu 2009, nová deska se objeví o měsíc dříve.

 

Depeche Mode (Dave Gahan, Martin Gore and Andy Fletcher), jedna z největších kapel současnosti oznámila termíny svého evropského turné, které bude zahrnovat Českou i Slovenskou republiku. S největší pravděpodobností půjde o jednu z nejzásadnějších koncertních událostí příštího roku. ¨

Kapela v současné době pracuje v New Yorku na novém albu.

Depeche Mode za svoji osmadvacetiletou kariéru prodali více jak 75 milionů kopií svých nahrávek.
První stadiónové turné v historii kapely odstartuje v Izraeli, navštíví 28 měst a 22 států, a vyvrcholí vystoupením v Portugalsku.


Depeche Mode na Evropském turné, nazvaném "Tour of the Universe", zahrají pro přibližně 1,3 milionu fanoušků. Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před třemi lety v rámci turné k jejich poslednímu albu "Playing The Angel". Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 87 vystoupení, které viděly téměř dva miliony lidí.

 

 

Fotky a videa

Facebook