Petr Bende & band

Petr Bende & band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

MOJE ZEMĚ Vánoční tour 2009
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letos již po dvanácté přichází Petr Bende & band se svými Vánočními koncerty. Jejich tradice sahá do roku 1997, kdy Petr Bende zahrál svůj první Vánoční koncert ve Zbraslavi u Brna, sousedící s jeho rodným Újezdem u Rosic. Tehdy byl Petr, coby dvacetiletý muzikant, známý pouze v nejbližším okolí. Přesto však dokázal nadchnout desítky přítomných posluchačů a zrodila se tradice. Od té doby se zde vánoční koncert koná každoročně, v posledních letech pro obrovský zájem dokonce ve dvou po sobě jdoucích dnech.

V průběhu let se vánoční koncerty rozšířily i do dalších měst a v roce 2006 proběhlo první regulérní turné po České republice. V roce 2008 se celé turné podařilo vyprodat a pro letošní rok byly sjednány sály s vyšší kapacitou, protože stávající prostory již nepokryjí poptávku po koncertech. Letos navštíví Petr Bende & band v rámci turné několik českých i moravských měst. Chybět nebudou ani tradiční hosté – přední pěvecké sbory, Cimbálová muzika Grajcar a speciální hosté v podobě stálic české hudební scény.

Na turné zazní vedle speciálně upravených českých a moravských vánočních tradicionálů také vlastní skladby Petra Bende.

Představeny budou i novinky z jeho třetího autorského alba, které se připravuje pro novoroční trh.

Vánoční koncerty Petra Bende & band mívají každoročně neopakovatelnou atmosféru a nadšené posluchače!

Facebook