Ewa Farna Tour 2009

Ewa Farna Tour 2009
TŘETÍ NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK 2008, KTERÁ PRORAZILA I ZA HRANICEMI NAŠEHO STÁTU, VYJÍŽDÍ NA SVÉ DRUHÉ SAMOSTATNÉ TURNÉ.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Farna vyjela na své druhé samostatné koncertní turné, tentokrát po Česku, Slovensku a Polsku.

Bronzová slavice, zpěvačka nominovaná na cenu MTV Europe, teprve šestnáctiletá  EWA FARNA  právě vyrazila na své druhé koncertní turné s názvem "Buď virtuální na Ewa tour 2009 - 2010".

3.listopadu představila svoji novou rockovou show brněnskému publiku v hale Na Vodové. Diváci se od začátku do konce velice dobře bavili a vytvořili v hale  báječnou atmosféru. Naše nejmladší zpěvačka tak rozjela českou část svého turné, a to po šesti městech republiky. Ewa zvládla  dvouhodinovou koncertní show  na výbornou. Stihla všechny své "virtuální" převleky a tak se bylo opravdu na co dívat. 

V první části koncertu zpěvačka představila písničky ze svého nového CD " Virtuální". (O tato CD se doslova strhla mezi návštěvníky koncertu  "rvačka" a ještě před začátkem koncertu byla vyprodána, - v žebříčku prodejnosti alb v ČR je CD "Virtuální" na 3 místě). V repertoáru koncertu v rámci turné jsou kromě písní z nové desky i známé hity jako Měls mě vůbec rád, Boží mlejny, titulní píseň ze seriálu Ošklivka Katka "Jaký to je" nebo Ticho. Nechybí samozřejmě ani aktuální singl "Toužím", který se drží na předních příčkách hitparád.

Pohyblivá scéna s velkou obrazovkou uprostřed nabízí návštěvníkům koncertu řadu překvapení. Od padající podlahy, zabudované šachty, ze které fouká vítr, až po speciální kostýmy pro hudebníky, ke kterým patří i masky..

Výrazným divadelním prvkem je efektní obrazový rám, ze kterého Ewa vystoupí během písničky Obrazová víla. Koncert je zajímavý rovněž tím, že Ewa se ve dvou písních doprovází na piano a kytaru a tak přesvědčuje, že kromě hry na bicí (což předvedla na minulém turné), zvládá ještě další nástroje.. Ale největší předností koncertu je hudba a perfektní výkon hlavní aktérky a její skvělé kapely. Což diváci v Brně patřičně ocenili dlouhým potleskem.     

Ewa tak úspěšně navázala na loňské jarní turné, z něhož bylo pořízeno v tuto chvíli již platinové DVD (nejprodávanější DVD roku 2008 v České republice).

V následujících dnech se mohou příznivci Ewy těšit na její rockovou show v Pardubicích, Liberci, Zlíně, Opavě a Praze. 

 

Děkujeme všem partnerům turné:

Hlavní mediální partneři: Evropa 2 a Bravo

Mediální partneři: Seznam.cz , Stream.cz, Koule.cz,  i-legalne.cz,  Alik.cz, SMS.cz a televizní časopis TV Mini

Hlavní reklamní partneři: Poštovní spořitelna

Reklamní partneři: Centrum Babylon, VZP, Železo Hranice, Global Assistence, K-Audio – hudební nástroje, Affair Advertising, Inpress, Universal Music

 

Web: http://www.ewafarna.cz

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Fotky a videa

Facebook