Per Gessle's Roxette

Per Gessle vyráží na evropské turné s hity kapely Roxette! S velmi dobrou zprávou přichází švédské duo Roxette. Její frontman a skladatel Per Gessle se na podzim tohoto roku vydá na evropské turné, během kterého se zaměří a připomene ty nejslavnější hity své domovské kapely!

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

7.10.2018 Forum Karlín Praha Vstupenky
7.10.2018 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Informace a nákup vstupenek pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P prostřednictvím internetu, prodejních míst a emailové adresy info@livenation.cz  nebo ticket@ticketpro.cz . Běžné si prosím nekupujte, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Per Gessle vyráží na evropské turné s hity kapely Roxette!

 S velmi dobrou zprávou přichází švédské duo Roxette. Její frontman a skladatel Per Gessle se na podzim tohoto roku vydá na evropské turné, během kterého se zaměří a připomene ty nejslavnější hity své domovské kapely!

Marie Fredriksson, charismatická zpěvačka tohoto dua, byla na jaře 2016 nucena ze zdravotních důvodů přerušit probíhající turné, na které navazovalo vydání desátého studiového alba Good Karma. Per Gessle se s touto situací vypořádal tím, že začal psát písně pro svůj sólový švédský projekt, který ještě tentýž rok natočil v Nashvillu. Nahrávky vznikly s dlouholetými švédskými hudebními partnery Christofferem Lundqvistem, Clarencem Ofwermanem, Anders Herrlin a Helena Josefsson, které doplnilo několik předních amerických hudebníků.

S několika členy koncertní doprovodné kapely Roxette, které doplnil o nové hudebníky, Per Gessle v létě roku 2017 absolvoval turné po Švédsku, na kterém mimo jiné propagoval desku “En vacker natt” (“A Beautiful Night”), první ze dvou minialb, která v Nashvillu natočil. Vzhledem k tomu, že jak natáčení ve studiu, tak i koncertní šňůra byly přijaty s nadšením jak ze strany fanoušků, tak i samotných hudebníků, a daly tak písním Gessleho novou perspektivu a hloubku, rozhodl se v projektu pokračovat.

„Vždy jsem miloval hrát s touhle kapelou a pak mě to napadlo - proč bych nemohl dělat tu samou věc a věnovat se hudbě Roxette. Vzhledem k tomu, že Marie již nemůže vystupovat, na všechny naše písně by se jen usazoval prach. Proto jsem byl nadšený z myšlenky, že bych je mohl hrát s touhle kapelou,“ uvádí Per Gessle, který jedním dechem dodává: “Marie je samozřejmě nenahraditelná. Ale ona nám sesílá své požehnání, a oba si myslíme, že toto by mohl být skvělý způsob, jak udržet písně čerstvé a představit je všem našim úžasným fanouškům, kteří nás v průběhu let doprovází, v trošku jiném podání.“

Gessle zdůrazňuje, že skupina je schopna pokrýt všechny aspekty hudby Roxette. Od nestárnoucích popových hitovek po jemné balady, které stále patří do playlistů rádií po celém světě. „Je opravdu zábava hrát velké hity jako “The Look“, “Listen To Your Heart“, “It Must Have Been Love“, “Joyride“ a “How Do You Do!“, ale takové turné je i skvělou příležitostí znovu objevit některé z těch skvělých, ale méně hratelných písní a zjistit, co z nich můžeme udělat. Jen počkejte a uvidíte..“

Evropské turné s názvem Per Gessle’s Roxette odstartuje 11. října v německém Hamburgu a bude podpořeno i vydáním nové anglicky nazpívané desky “Small Town Talk“, která bude obsahovat nejen materiál z Nashvillu (včetně duetu s britským popovým mistrem Nickem Lowem), ale i nové nahrávky s kapelou, která bude s Gesslem absolvovat nadcházející turné.

Fotky a videa

Facebook