Vinohraní ve Viniu 2018

Vinohraní ve Viniu 2018
(No Name, Katapult, Walda Gang...)

Termíny a místa konání:

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudební festival s příznačným názvem VINOHRANÍ ve VINIU je oslavou nejen skvělého vína, ale také dobrého piva a nepřeberného množství rozmanitého jídla a zábavy!
Jeho specialitou je také možnost ochutnat úplně první burčák v letošní sezoně. Tradice VINOHRANÍ vznikla teprve nedávno, v roce 2013, kdy společný nápad agentury PRAGOKONCERT a vinařství VINIUM uspořádat hudební akci s doprovodným programem v jedné z nejkrásnějších slunných lokalit u nás byl stvrzen přiťuknutím archívním ročníkem vína v historickém Křízovém sklepě, který se nachází přímo pod vinařstvím.
Zrodil se nápad pozvat špičku české a slovenské hudební scény a podělit se tak s muzikanty a fanoušky o nádherný zážitek – spojení hudby a vína – víno a zpěv!

Facebook