Barbora Poláková Tour 2018

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Aquaserge (Francie)

Palác Akropolis, Praha 3

27.06.2018

Lenka Filipová s hosty

Zámecký park, Čechy pod Kosířem

28.06.2018

Barbora Poláková vystoupí v Lucerna Music Baru v rámci svého jarního klubového turné - a to hned 3x!
Sobota 21.4.
18:30 otevření klubu
19:30 Barbora Poláková
21:30 konec koncertu

Neděle 22. 4.
19:45 otevření klubu
21:00 Barbora Poláková

Pondělí 23. 4.
19:45 otevření klubu
21:00 Barbora Poláková

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Barbora Poláková, čerstvá držitelka ceny Anděl 2017 v kategorii videoklip roku za video k singlu Po válce, který najdete na novém albu ZE.MĚ, se kromě přízně akademiků a médií může těšit i z obrovského zájmu fanoušků. Více než výmluvně to dokazuje její aktuální turné, z nějž je již celá řada koncertů vyprodána.

Čerstvě se mezi vystoupení s přelepkou "VYPRODÁNO" zařadil po prvním koncertě v pražském Lucerna Music Baru i ten druhý, plánovaný na 23. dubna. Ti, na které se v případě prvních dvou pražských koncertů nedostalo, však nemusí smutnit. Barbora společně s kapelou se totiž rozhodli přidat ještě koncert třetí!

Ten proběhne již v sobotu 21. dubna a s ohledem na pravidelný sobotní program v Lucerna Music Baru, začne i skončí dřív než koncerty v neděli 22. a v pondělí 23. dubna. Konkrétně je začátek plánován na 19:30 a konec na 21:30. Nic to ale nemění na tom, že s nákupem lístků doporučujeme příliš neváhat!

Fotky a videa

Facebook