Profesoři a já Daniel Hůlka

Profesoři a já Daniel Hůlka
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZMĚNA TERMÍNU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Aquaserge (Francie)

Palác Akropolis, Praha 3

27.06.2018

Lenka Filipová s hosty

Zámecký park, Čechy pod Kosířem

28.06.2018

Klubová cena: Sleva 25% pro členy Tickepro klubu, vyjma 1.kategorie Jak získat klubovou cenu?

Daniel Hůlka oslaví své životní jubileum ve Velkém sále pražské Lucerny. Na velkolepém koncertě pořádaném u příležitosti jeho 50. narozenin se diváci budou moci zaposlouchat do Danielových největších popových a muzikálových hitů, a to ve zcela nových úpravách hudebního uskupení Profesoři a já.

ZMĚNA TERMÍNU! Původní termín: 30.5.2018 / Nový termín: 13.6.2018. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na 13. června 2018 Daniel Hůlka chystá pro své příznivce ve Velkém sále pražské Lucerny koncert. A nebude na něm sám. Muzikálové árie, krásné duety i tercety z muzikálů, ale i takové hity jako Ráj budou uším divákům znít o něco jinak než dříve. Daniela Hůlku totiž na koncertě podpoří ojedinělé hudební seskupení nazvané "Profesoři".

Autorem tohoto názvu je Daniel sám. Použil ho spontánně při jednom z předešlých koncertů, protože všichni tři nadaní hudebníci, kteří "Profesory" tvoří, předávají své hudební vědění studentům uměleckých škol. Během narozeninového koncertu se Aleš Háva postará o klavírní doprovod, Jiří Březík se s diváky podělí o své umění hry na kytaru a Veronika Savincová předvede hru na perkusní nástroje. Všichni tři se nadto projeví také jako talentovaní zpěváci, kteří Daniela doprovodí nejen hrou na hudební nástroje, ale i svými hlasy.

Co by byla oslava narozenin bez gratulantů? Na koncertní pódium jich do Lucerny přijde hned několik. Ikona české populární hudby a autor oblíbených muzikálů Michal David, herečka a zpěvačka Kateřina Brožová a nebo Danielův osobní přítel, výjimečný kytarový virtuóz, námořník a cestovatel Lubomír Brabec.

A to zdaleka není všechno. Ohňová a světelná show, vzpomínky na velkoformátových projekcích nebo taneční vystoupení Kateřiny Strykové, kterou diváci znají třeba jako Krvinku z muzikálu Drákula.

Daniel Hůlka vás všechny srdečně zve na oslavu svých 50. narozenin, 13. června 2018 ve Velkém sále pražské Lucerny.

Fotky a videa

Facebook