Profesoři a já Daniel Hůlka

Profesoři a já Daniel Hůlka
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZMĚNA TERMÍNU

Soutěž

Klubová cena: Sleva 25% pro členy Tickepro klubu, vyjma 1.kategorie Jak získat klubovou cenu?

Daniel Hůlka oslaví své životní jubileum ve Velkém sále pražské Lucerny. Na velkolepém koncertě pořádaném u příležitosti jeho 50. narozenin se diváci budou moci zaposlouchat do Danielových největších popových a muzikálových hitů, a to ve zcela nových úpravách hudebního uskupení Profesoři a já.

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

13.6.2018 19:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky

ZMĚNA TERMÍNU! Původní termín: 30.5.2018 / Nový termín: 13.6.2018. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na 13. června 2018 Daniel Hůlka chystá pro své příznivce ve Velkém sále pražské Lucerny koncert. A nebude na něm sám. Muzikálové árie, krásné duety i tercety z muzikálů, ale i takové hity jako Ráj budou uším divákům znít o něco jinak než dříve. Daniela Hůlku totiž na koncertě podpoří ojedinělé hudební seskupení nazvané "Profesoři".

Autorem tohoto názvu je Daniel sám. Použil ho spontánně při jednom z předešlých koncertů, protože všichni tři nadaní hudebníci, kteří "Profesory" tvoří, předávají své hudební vědění studentům uměleckých škol. Během narozeninového koncertu se Aleš Háva postará o klavírní doprovod, Jiří Březík se s diváky podělí o své umění hry na kytaru a Veronika Savincová předvede hru na perkusní nástroje. Všichni tři se nadto projeví také jako talentovaní zpěváci, kteří Daniela doprovodí nejen hrou na hudební nástroje, ale i svými hlasy.

Co by byla oslava narozenin bez gratulantů? Na koncertní pódium jich do Lucerny přijde hned několik. Ikona české populární hudby a autor oblíbených muzikálů Michal David, herečka a zpěvačka Kateřina Brožová a nebo Danielův osobní přítel, výjimečný kytarový virtuóz, námořník a cestovatel Lubomír Brabec.

A to zdaleka není všechno. Ohňová a světelná show, vzpomínky na velkoformátových projekcích nebo taneční vystoupení Kateřiny Strykové, kterou diváci znají třeba jako Krvinku z muzikálu Drákula.

Daniel Hůlka vás všechny srdečně zve na oslavu svých 50. narozenin, 13. června 2018 ve Velkém sále pražské Lucerny.

Fotky a videa

Facebook