Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ringo Starr & His All-Starr Band

Kongresové centrum, Praha 4

19.06.2018

Aquaserge (Francie)

Palác Akropolis, Praha 3

27.06.2018

Srdečně Vás zveme na koncert Sebastiana, ATMO Music a Jakub Děkana., který se uskuteční ve ŠKODA Muzeu v pondělí 29. ledna 2018 od 19:00 hodin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tři nejvýraznější představitelé Liberecké hudební scény, která udává trend současné české popmusic, vyráží na ojedinělé společné turné. Těšte se na Sebastiana, Jakuba Děkana a ATMO music na jednom pódiu, uslyšíte i společné singly a uvidíte skvělou šou.

Fotky a videa

Facebook