Marcus & Martinus

Marcus & Martinus
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna místa konání

Marcus & Martinus, nová senzace z Norska, se poprvé představí v ČR! Sourozenecké duo Marcus & Martinus je jednou z největších norských senzací posledních let! V rámci ohlášeného evropského turné se poprvé představí i v ČR, kde mají již obrovskou fanouškovskou základnu.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

21.3.2018 19:00 Forum Karlín - stání Vstupenky
21.3.2018 19:00 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Děti do 15 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby.

 

Z důvodu velkého zájmu se koncert přesouvá do pražského Fóra Karlín v Praze (původně SaSaZu). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

 

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz. Běžné vstupenky si prosím nekupujte.

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MARCUS & MARTINUS

21.3.2018 Praha, Forum Karlín 

Marcus & Martinus, nová senzace z Norska, se poprvé představí v České republice! 

Sourozenecké duo Marcus & Martinus je jednou z největších norských senzací posledních let! Dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen započala svoji kariéru již v roce 2012, ale až poslední dva roky jejich popularita překročila hranice jejich domovské země. V rámci ohlášeného evropského turné se poprvé představí i v České republice, kde mají již obrovskou fanouškovskou základnu. 

Kariéru dua Marcus & Martinus odstartovala v roce 2012 norská talentová soutěž Melodi Grand Prix Junior, kterou bratři s písní To dråper vann s přehledem vyhráli. Tehdy desetiletí chlapci se okamžitě se stali miláčky norského publika a jejich popularita začala velmi rychle stoupat. V roce 2015 vyšlo jejich debutové album Hei, které se hned po vydání vyhouplo na nejvyšší příčku tamější prodejní hitparády. 

Globální průlom se dostavil v roce 2016, kdy se na trhu objevilo album Together. To Marcus & Martinus nazpívali již kompletně v anglickém jazyce a otevřeli si tak vrátka i za hranice své rodné vlasti. Deska se dostala na první příčku nejen v Norsku, ale i ve Švédsku a velmi slušně zabodovala i v prodejních hitparádách Finska, Dánska nebo Polska. Aktuálně mají patnáctiletí Norové fanoušky po celé Evropě, mezi nejsilnější základnu patří ta v České republice, kde jsou jejich klipy hrány v nejvyšších rotacích. 

Je tak nadmíru potěšující, že v rámci právě zveřejněných evropských zastávek nezapomněli ani na Českou republiku, kde se představí 21. března 2018 v pražském Foru Karlín.

marcus and Martinus , Marcus a Martinus

Facebook