Right Said Fred

Right Said Fred

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ladná Čeladná 2018

Areál ZŠ, Čeladná

03.08.201804.08.2018

ALT-J

Sono Centrum, Brno

12.08.2018

Do Prahy přijedou britští králové tanečních parketů 90. let, hraví i zábavní Right Said Fred

Koncerty skupiny Right Said Fred v Praze a v Brně byly zrušeny. Vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do Prahy a Brna přijedou britští králové tanečních parketů 90. let, hraví i zábavní Right Said Fred

Kapela Right Said Fred jsou překvapivě ostřílení muzikanti, se skvěle šlapající rytmikou a chytrými aranžemi, jejichž notoricky známé hity s pozitivní vibrací a velkou dávkou nadhledu znají fanoušci po celém světě. Ikonický bratrský tandem britské taneční a popové scény 90. let, který za ta léta prakticky nezestárl, vystoupí živě s kapelou 27. dubna 2018 v Praze a o den později 28. dubna v Brně. Bratři Fred a Richard Fairbrassové ovládli i díky svoji nezaměnitelné stylizaci britské i americké hitparády. V roce 1992 vydali debutové album „Up" s hity I'm Too Sexy, Deeply Dippy a Don't Talk Just Kiss a natrvalo se zapsali do historie nejen britského tanečního popu. V dalších letech pak uspěli s řadou svých hitů.

Right Said Fred příliš často nekoncertují, a tak budou mít početní příznivci v dubnu příštího roku jedinečnou příležitost vidět tyto britské hitmakery na dvou koncertech v České republice. Right Said Fred stále rozdávající svými písničkami radost pohodu i humor, vystoupí poprvé naživo ve velké sestavě s kapelou v pražském sále SaSaZu v pátek 27. dubna a o den později 28. dubna v Laser Show Hall Boby v Brně.


„S bráchou jsme měli takové fitko poblíž divadla a viděli jsme tam fůru pozérství a narcismu, a to nás inspirovalo," vzpomíná s úsměvem Richard. „Jednou byl ve studiu hic a já se šel ochladit vedle do šatny, kde bylo zrcadlo, sundal si triko a z legrace jsem začal zpívat „I am too sexy for my t-shirt.." do basové linky, kterou jsme měli nahranou. A bylo to," vypráví o vzniku jejich největšího hitu. Ten nedávno s aktivním přispěním kapely převzala Taylor Swift a použila ho do svého klíčového singlu "Look What You Made Me Do" z nového alba Reputation.
Right Said Fred založili bratři Fred a Richard Fairbrassové v roce 1989, kytarista Rob Manzoli se přidal o rok později. Rok 1991 odstartoval sérii úspěšných singlů, které se posléze objevily na debutovém multiplatinovém albu Up. I'm Too Sexy, Don't Talk Just Kiss s hostující soulovou hvězdou Jocelyn Brown či Deeply Dippy se staly symboly uvolněné atmosféry tanečního britského popu 90. let. Kromě úspěchů v hitparádách získali dvakrát cenu Ivor Novello Awards i nominaci na Brit Awards v kategorii Best British Group v roce 1993. Sluší se poznamenat, že bratři Fairbrassové nebyli v té době žádnými nováčky, ale zkušenými hudebníky, kteří se v britském hudebním světě pohybovali již od roku 1977 a měli za sebou studiovou a filmovou spolupráci s takovými ikonami, jako byli a jsou Bob Dylan, Mick Jagger, David Bowie nebo Boy George.

Right Said Fred vydali celkem devět alb a nespočet veleúspěšných singlů, jako byl celosvětový hit Stand Up (For the Champions), který se stal hymnou řady sportovních klubů a týmů, zazněla při různých slavnostních sportovních příležitostech. Nečekané překvapení a kompliment od Taylor Swift, světové hvězdy současných dnů, Right Said Fred vybudil, natočili novou verzi I'm Too Sexy, přidali k ní elektroswingový a deephouseový remix a vydali jako I'm too Sexy EP. A spolu s únorovým albem Exactly! se zastaví v dubnu poprvé na dvou speciálních koncertech i u nás.

Fotky a videa

Facebook