Jiná kultura Ostrava: Gareth Gates

4. ročník Jiné kultury zahájí v sobotu 3. února 2018 v ostravském Vesmíru zpěvák a skladatel Gareth Gates. V Ostravě vystoupí se svým koncertním programem.

Termíny a místa konání:

Kino Vesmír, Ostrava | Zobrazit na mapě

3.2.2018 19:00 Kino Vesmír Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

4. ročník Jiné kultury zahájí v sobotu 3. února 2018 v ostravském Vesmíru zpěvák a skladatel Gareth Gates.


Proslavil se díky první sérii pěvecké soutěže Pop Idol, kde v roce 2002 skončil druhý za Willem Youngem. Jeho tři singly skončily na prvním místě britské hitparády. Gareth Gates patří také mezi největší hvězdy britské muzikálové scény a výrazně se angažuje v charitativní oblasti. V Ostravě vystoupí se svým koncertním programem a my se na tohoto sympatického a talentovaného mladého Brita velice těšíme.


Jina kultura zahajuje letošní sezónu 4. října galakoncertem Alexandera Rybaka s Janáčkovou filharmonii v Gongu, den na to se show přesunuje do Plzně. Speciální vánoční koncert chystá do kina Vesmír na 8. prosince Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Již v příští roce opět v kině Vesmír 3. února zmiňovaný Gareth Gates a 22. února překvapení v podobě Chantal Poullain zpívající francouzské šanzóny. Koncertní sezónu Jiné kultury ukončí v klubu Dock již pravidelný host Václav Koubek 29. března.

Fotky a videa

Facebook