Michael Jackson Symphony

Michael Jackson Symphony

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Aquaserge (Francie)

Palác Akropolis, Praha 3

27.06.2018

Lenka Filipová s hosty

Zámecký park, Čechy pod Kosířem

28.06.2018

Pražská premiéra projektu. Koncert je věnován poctě krále popu Michaela Jacksona, který by příští rok oslavil 60. narozeniny. Všechny aranže jsou vytvořeny pro tento projekt Martinem Kumžákem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michael Jackson Symphony

18.12.2017 19,30 hod.

Velký sál paláce Žofín

 

Účinkují:

Moondance Orchestra

Filharmonie Hradec Králové

Dasha

Naďa Wepperová

Dušan Kollár

Dušan Marko

Osobnosti projektu:
Martin Kumžák - autor aranží a dirigent - absolvent skladby v Berklee College of Music /Boston USA/. Aranžoval a dirigoval muzikály West Side Story, Hair, Rusalka, Bonie and Clyde. Společně s Jankem Ledeckým vytvořil muzikály Hamlet, Galileo aranžoval společně se členy skupiny Lucie stejnojmenný muzikál. Spolupracoval s takovými veličinami jako jsou Wayne Shorter,Gregory Porter,Dee Dee Bridgewater či Dianne Reeves. Složil hudbu k česko-americkému filmu Manor, v Národním divadle
zkomponoval hudbu (mimo jiné) pro dvě hry režírované Janem Kačerem - Peer Gynt a Hrdina Západu. Dirigoval v pařížské Bercy projekt Excalibur francouzského skladatele Alana Simona.

Moondance Orchestra - DASHA, Naďa Wepperová, Dušan Kollár, Dušan Marko / Stardance, KVIFF, festivaly v ČR i zahraničí/

Symfonický orchestr

Josef Rataj - streetartista / Los Angeles/ autor originálních vizuálů projektu

Facebook