České doteky hudby: Miro Žbirka Symphonic & Beatles

České doteky hudby: Miro Žbirka Symphonic & Beatles

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Aquaserge (Francie)

Palác Akropolis, Praha 3

27.06.2018

Lenka Filipová s hosty

Zámecký park, Čechy pod Kosířem

28.06.2018

Písně Mira Žbirky v aranžmá Martina Hyblera pro zpěv a symfonický orchestr Martin Hybler: Melodicon - suita pro symfonický orchestr na témata písní M. Žbirky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MIRO ŽBIRKA SYMPHONIC & BEATLES
V rámci tříletého projektu „Hudba středoevropského regionu"

MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC
ADRIAN KOKOŠ (Slovensko) - dirigent
MIRO ŽBIRKA (Slovensko) - zpěv

Písně Mira Žbirky v aranžmá Martina Hyblera pro zpěv a symfonický orchestr

Martin Hybler: Melodicon - suita pro symfonický orchestr na témata písní M. Žbirky

 

Dalším crossoverovým koncertem je „Miro Žbirka Symphonic & Beatles“ v Kongresovém sálu Kongresového centra Praha 19. 12. 2017 v podání populárního slovenského zpěváka. Moravskou filharmonii Olomouc bude řídit Adrian Kokoš rovněž ze Slovenska. Vedle písní Mira Žbirky v orchestrálním aranžmá skladatele Martina Hyblera zazní od téhož autora ještě Melodicon - Suita pro symfonický orchestr na témata písní M. Žbirky. Koncert se uskuteční v rámci tříletého projektu „Hudba středoevropského regionu“.

Facebook