Marta Kubišová

Marta Kubišová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

zahajovací koncert Šternberského kulturního léta pod hvězdami
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zahajovací koncert Šternberského kulturního léta pod hvězdami

MARTA KUBIŠOVÁ za doprovodu kapely Karla Štolby

15. června 2017 od 20 hod.

Areál Státního hradu Šternberk

Vynikající česká zpěvačka a žena s hlubokým životním příběhem, trojnásobná vítězka čtenářské ankety časopisu Mladý svět Zlatý slavík, Marta Kubišová se ve svých pětasedmdesáti letech rozhodla ukončit svou pěveckou kariéru.

Dovolte, abychom Vás pozvali na jeden z posledních koncertů PANÍ zpěvačky Marty Kubišové.

Umění odejít je disciplína, kterou zvládá málokdo. Marta Kubišová má však v tomto ohledu jasno. Její jedinečný koncert s živou kapelou Karla Štolby nabídne to nejlepší z kariéry této uhrančivé osobnosti. Nezapomenutelný večer plný zralého muzikantství a oduševnělého lidství.

Facebook