Richard Müller s kapelou "To najlepšie - tour 2017"

Richard Müller s kapelou "To najlepšie - tour 2017"

ZMĚNA TERMÍNU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Těžkej Pokondr

Různá místa v České republice

23.11.201728.11.2017

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Richard Müller s kapelou "To najlepšie - tour 2017" - speciální host: Michal Pavlíček

POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

původní termín: 20.4.2017       nový termín: 2.5.2017VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. POKUD SE NĚKOMU NOVÝ TERMÍN NEHODÍ, VRACÍME VSTUPNÉ V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZMĚNA TERMÍNU ZLÍNSKÉHO KONCERTU RICHARDA MÜLLERA S EXKLUZIVNÍM HOSTEM MICHALEM PAVLÍČKEM

Z technických důvodů na straně hlavního interpreta byli pořadatelé nuceni změnit datum zlínského koncertu „Richard Müller – To najlepšie tour 2017“. Místo původně plánovaného data 20.4. se koncert ve zlínském Kongresovém centru uskuteční v úterý 2. 5. 2017. Richard Müller se svojí doprovodnou kapelou přiveze úspěšný koncertní program složený z jeho největších hitů v originálním šansonovém provedení. Jako exkluzivní host vystoupí legendární kytarista a skladatel Michal Pavlíček. Vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti. Pořádající Agentura Velryba děkuje všem divákům za pochopení.

Fotky a videa

Facebook