Romantický tenor Hynek Tomm - Vánoční srdcové záležitosti

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Český zpěvák Hynek Tomm - romantický tenor, který si svým charismatickým sametovým hlasem o roszasu tří oktáv získává oblibu u svým fanoušků, zpěvák upřednostnuje ve svým repertoáru kantilénu, ale neváhá si i odskočit do zcela jiných žánrů.. např. šansonu, pop-rocku klasiky atd..
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Český zpěvák Hynek Tomm - romantický tenor, který si svým charismatickým sametovým hlasem o roszasu tří oktáv získává oblibu u svým fanoušků, zpěvák upřednostnuje ve svým repertoáru kantilénu, ale neváhá si i odskočit do zcela jiných žánrů.. např. šansonu, pop-rocku klasiky atd...V r. 2003 mu otevřela bránu do světa pop-music Eva Pilarová, která mu společně s Felixem Slováčkem a Helenou Zetovou poktřtily první CD, pro které mu napsali písně např i Michal David, kluci z Děda Mládek Illegal Band, z textařů Pavel Cmíral, Eda Krečmar... Dne 21. 12 2016 v Divadle Karla Hackera přichází Hynek Tomm s koncertem , kde uvede svůj nový repertoár ze svého nové CD - s texty Josefa Fouska a Jiřího Žáčka, zároven i novým vánočním repertoárem, ke kterému si pozval i své hosty - operní pěvkyni mezzsoprán Editu Randovou, herečku Miriam Kantorkou, se kterou si netradičně připravili i duet a zároven duet s vítězkou folkrepublikového kola zpěvačkou Kristínou Nídlovou...Pozvání na koncert přijal i finalista superstar zpěvák Zbyněk Drda..

·         V kategorii do 15let zvítězil v celorepublikovém kole soutěže v sol. zpěvu. Uvedla jej Česka televize.

·         Absolvoval konzervatoř obor operní zpěv u profesorky a zpěvačky Lilky Ročákové.

·         Čtyři roky pusobil v divadle J.K.Tyla v Plzni, dále pak v Hudebním divadle Karlín, v divadle Semafor.

·         Učinkoval v muzikálu Hair, nazpíval solový part na CD muzikálu Zmrzlinka Michala Davida.

·         dále pak učinkoval v hl.roli v muzikálu Kladivo na čarodějnice v režii Marka Dobrodinského

·         Nazpíval ústřední písen pod film Kamenák 3 , a zároven k titulkám duet s Yvettou Blanarovičovou.

·         Spolupracoval a nazpíval duety s Evou Pilarovou, Kateřinou Brožovou, Bohušem Matušem, Barou Basikovou, Zuzanou Norisovou, Světlanou Nálepkovou, Leonou Černou, Madalenou Joao, Míšou Noskovou.  V netradičním spojení s Valerií Zawadskou, Květou Fialovou, s moderátorkou Evou Jurińovou. Do jiného žánru si odskočil s mladým raperem Robertem, a s beatboxerem Beatsolčym.

·          V roce 2016  Zdeněk Troška , Felix Slováček, Dan Nekonečný, Petra Černocká a další, poktřtili třetí CD Hynka Tomma s názvem Srdcové záležitosti, které uvedla TV Prima v pořadu Top Star. V současné době se věnuje mimo jiné i spolupráci na pořadu s názvem CANTA ITALIANO - ROMANTICKÝ TENOR HYNEK TOMM , s doprovodem orchestru pod vedením dirig. Petra Soviče GOLDEN BIG BAND PRAQUE, z něhož některé skladby přednese za doprovodu piána dne 21. 12 2016 v Divadle Karla Hackera.

Fotky a videa

Facebook