Halloween v Grévin aneb když v muzeu straší hvězdy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Martin Chodúr + Mach - adventní koncert

Divadlo U hasičů, Praha

25.11.2017

Kdy: 28.10.2016 - 31.10.2016

V dušičkovém čase se muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Po lobby muzea budou rejdit krvežíznivé zombie, magickou laboratoř ovládne šílený vědec a v expozici na návštěvníky čekají děsivě zábavná představení.

vstupenka platí na jednorázový vstup v těchto termínech a časech  28. - 31.10.2016 19,00 – 23,00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Halloween v Grévinu aneb když v muzeu straší hvězdy

V dušičkovém čase se muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Po lobby muzea budou rejdit krvežíznivé zombie, magickou laboratoř ovládne šílený vědec a v expozici na návštěvníky čekají děsivě zábavná představení.

Od 28. do 31. října 2016 bude každý večer v době od 19 do 23 hodin připraven speciální halloweenský program.

Ve vstupní hale bude vyhrávat Zombie Band a další zombie vezmou všechny zájemce na děsivě zábavnou prohlídku. Stanete se svědky výroby zombie hvězd a každý den od 20,30 hodin je pro vás připraveno vystoupení nejrůznějších hvězd.

V pátek 28.10. připravujeme unikátní halloweenské divadelní představení pro děti i dospělé

v sobotu  29.10. se na vás těší herci z filmu Zdeňka Trošky Strašidla

v neděli 30.10. a v halloweenské pondělí 31.10. se u nás setkáte s hvězdami muzikálu Drákula, zazpívají Pepa Vágner a Kamila Nývltová

Facebook