Hana Zagorová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálice české populární scén, která oslavila 6. 9. 2016 významné životní jubileum narozeninovým koncertem ve vyprodané pražské Lucerně, připravila pro své příznivce tradiční vánoční koncert. POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU

 

Původní termín: 14/12/2016            Nový termín: 22/1/2017

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hana Zagorová Lucerna 14.12.2016

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálice české populární scény, devítinásobná zlatá slavice, držitelka Diamantové desky Supraphonu za více než 10 milionů prodaných zvukových nosičů a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, která oslavila 6. 9. 2016 významné životní jubileum narozeninovým koncertem ve vyprodané pražské Lucerně, připravila pro své příznivce tradiční vánoční koncert, který se uskuteční 14. 12. 2016 od 19 hodin, právě ve velkém sále pražské Lucerny.

Na koncertě zazní největší hity, ale i několik písní z novinkového alba O Lásce, které vyšlo 6. 9. 2016 a bylo pokřtěno právě v Lucerně.

Hanku a její hosty bude doprovázet Boom! Band Jiřího Dvořáka.

Facebook