Barbora Poláková

Barbora Poláková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Srdečně Vás zveme na koncert zpěvačky Barbory Polákové, který se uskuteční ve ŠKODA Muzeu ve středu 30. listopadu 2016 od 19.30 hodin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Držitelka dvou cen Anděl za rok 2015 vystoupí živě se svou kapelou v rámci svého prvního turné „Kdo je tady víc než ty“. Užijete si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti. A hlavně! Dozvíte se, že nikdo tady není víc než vy...!!

Facebook