Barbora Poláková

Barbora Poláková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Martin Chodúr + Mach - adventní koncert

Divadlo U hasičů, Praha

25.11.2017

ABBA Revival! se skupinou ABBACZ

Hotel International, Praha 6

26.11.2017

Srdečně Vás zveme na koncert zpěvačky Barbory Polákové, který se uskuteční ve ŠKODA Muzeu ve středu 30. listopadu 2016 od 19.30 hodin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Držitelka dvou cen Anděl za rok 2015 vystoupí živě se svou kapelou v rámci svého prvního turné „Kdo je tady víc než ty“. Užijete si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti. A hlavně! Dozvíte se, že nikdo tady není víc než vy...!!

Facebook